У нашій школі Новий рік ми зустріли казково. Кожен клас представляв на сцені свою Новорічну програму. Першими розпочали подяку старому рокові та хороводи біля новорічної ялинки група дошкільнят «Сонечко» 25 грудня 2014 року, молодші класи 1-4 клас показували свої новорічні вистави на шкільній сцені 29 грудня, а починаючи з п’ятого по дев’ятий клас виступали 30 грудня.

 

   Це було дуже гарно, добре що всі мали ролі, навіть по дві, і виступали на сцені. Особливо раділи батьки молодших класів, вони готували для дітей гарні костюми, прибирали сцену і хвилювалися разом з учнями.  

   Найбільше мені сподобався виступ другого класу, який вони готували разом із учнями 9 класу Шешурак Юлією та Фігураш Тетяною. Юні наставники працювали над сценарієм, вибирали та тиражували пісні, разом з Катериною Петрівною обговорювали кожен епізод. Це дуже добре для старшокласників, а може вони колись стануть вчителями. Цього року це вже третій раз вони разом із другокласниками організовують концерти. 

І звичайно, мені дуже сподобався виступ нашого класу. У нашій новорічній виставі було 15 казкових персонажів. Ми дуже старалися, щоб виступ був найкращим. 

В кінці виступів Дід Мороз та Снігуронька роздавали всім учням подарунки. Дідом Морозом був Богдан Бойко із 8 класу, Снігуркою – Божена Івасюк із 7 класу, ведучими – Овчарчин Оксана та Марцінко Тетяна із 8 класу. 

Це новорічне свято у школі дуже запам’ятався нам усім, а також батькам і вчителям, які вважають, що наш виступ був найкращим. Так проходив день перед Новим роком. А потім прийшли канікули, Різдвяні свята, коляда, яка принесла дуже багато радості всім родинам. Нехай Новий рік буде добрим і мирним для всіх українців! 

Шешурак Богдана, 5 клас

    Фото. Святкуваня у п'ятому класі сфотографувала мама Марія Федорак.