Яка ж чарівна пора року - ВЕСНА. "Чому?" - запитаєте ви мене. А тому, що навесні земля прокидається після тримісячної сплячки, повертаються пташки з вирію, ми чуємо їх радісний спів, все ожива і заново народжується. Так приємно дивитись, як зеленіє травичка, як на деревах з'являються бруньки і розпускається листя, перші пагони. Сонячне проміння падає на землю, зігріває усе, радіють люди, клопочуться в грядках, на городі.

 

 

   А квіти! Весна дарує стільки квітів і краси, що аж паморочиться від щастя голова. Незабутній аромат весни, він дуже ніжний.

   А ще весна приносить багато свят і найбільше свято - Великдень (цього року 12 квітня).

   Весна - чудова пора року. Бувають і дощові дні, але вони для того, щоб вмити сонну землю. Не журіться, бо скоро вигляне сонечко, заспівають пташки і сповістять всім: - Все буде добре!

Яка ж вона чудова

У вишиванці ніжній,

Красунечка природи

Весна - пора надії.

Вона прийшла до мене,

Промінням засвітила,

І дала мені сили,

Щоб я життя любила.

Лещук Мар'яна, 8 клас

 

Весняні канікули

 

   Я провела свої весняні канікули дуже весело. Крім того, я ще вчилася, допомагала мамі і татові, їздила на велосипеді та самокаті і ще багато цікавого.

 

   На канікулах я ходила в ліс та до своїх найкращих друзів, а вони приходили до мене. Весняні канікули провела дуже весело і класно.

 

   На мою думку канікули були дуже короткі, я потребую довших.

 

Шешурак Тетяна, 6 клас