Я люблю гуляти лісом. Там затишно і гарно. А також безліч несподіванок зустрічають нас на кожному кроці. Одного разу я побачила між деревами руденьку білочку. Та вона мене злякалася і забралася на дерево. Я спостерігала за нею. На тому дереві було дупло, це була хатинка білочки.

 

   Руденька швиденько сховалася у дуплі. Я ще довго стояла і вичікувала, та білочка не виходила із своєї хатини.  Так і не дочекавшись, повернулася додому.

   Наступного дня мій дідусь вирішив зрубати старого дуба у лісі. А виявилося, що це був той самий дуб, на якому знаходилося дупло моєї знайомої білочки. Дізнавшись про це, я вирішила будь-що спасти хатинку руденької. І ось коли дідусь уже йшов рубати, білочка якраз вискочила із хатинки. Я розповіла все дідусеві і показала білочку. Дідусь вирішив залишити цього дуба білочці, бо не можна руйнувати нічиє житло.

   Наступної весни ми побачили, що білочки народилися маленькі білченята і уже на старому дубі жила велика білчина сім’я. Я була щаслива, бо врятувала руденьку і її хатинку.

Шешурак Юлія, 9 клас

Юлія Шешурак. Казка "Таємничий ліс". Читайте за посиланням.