На домашнє завдання учні третього класу,які вже другий рік освоюють предмет "Сходинки до інформатики", мали "написати" свою казку у програмному середовищі Скретч. А сьогодні на уроці інформатики вони повинні були відтворити на комп'ютері свої проекти. Ми вирішили підглянути на цей творчий процес і розповісти вам.

 

   За першим комп'ютером сиділи Стецюк Ілона і Грушецький Іван. Вони перші впоралися із завданням і переповіли нам свою казку, яка називається "Метелик і Жабка".

 Головні герої казки Метелик і Жабка дуже любили хвалитися. Метелик вихвалявся, що він найкращий, а Жабка, що вона найзеленіша. Та якось до них завітала мудра Сова і пояснила обом, що хвалитися не гарно, треба щоб їх інші хвалили.

   Учні Ілона та Іван вибрали об'єкти Жабку і Метелика, а Сову намалювали самі і помістили на сцену. Фон - ліс. Об'єкти рухаються і вітаються "Привіт!". Вчителька Оксана Ярославівна Самуляк оцінила їхню роботу у дванадцять балів, на що учні весело вигукнули: "Ура! Ми у захваті!"

   Наступною свою казкову розповідь про спортивний майданчик запрограмувала Павлюк Тетяна.

  Головні герої дівчинка Лілі та хлопчик Тарас. Тарас багато років хотів займатися спортом, та не мав спортивного майданчика. Дівчинка дуже хотіла допомогти юнакові. Вона намалювала в уяві майданчик і він з'явився насправді. Тарас дуже радів і дякував дівчині за диво.

   Об'єкти хлопчик і дівчина рухаються, вітаються, фон - спортивний майданчик. Головна думка - творити добро для інших.

   Вовк Ангеліна та Гудзовський Ярослав створили казку "Війна і мир". Головна думка: "Ми не хочемо війни, хочемо, щоб все було в спокою". 

   Головні герої - ковбої на конях, фон - пустеля, фортеця та кактуси, які учні намалювали самі. Об'єкти рухаються.

   А розповідь така. Одного разу ковбої посварилися і стали ворогами, вони були дуже люті і воювали один проти одного.

   Але одного разу вони спам'яталися і помирилися. Після цього в країні настав спокій, мир.

  За ці роботи учні також отримали по дванадцять балів.

   А потім втрутився дзвінок і ми не встигли розпитати решту учнів про їхні програмні проекти, бо на вулиці свою казку творило тепле травневе сонечко.

Казки писали учні третього класу