На уроці художньої культури у 9 класі говорили про полікультурний образ світу. Це узагальнення пройденого матеріалу. Полікультурний образ світу - це все про світ, в якому ми живемо: культура, традиції, духовність, мистецтво (музика, театр, живопис, кіноматограф, реклама, дизайн тощо), історія, епохи розвитку, образотворче мистецтво та краса навколишнього світу. Під час уроку ми провели тест-опитування "Що нам дав урок художньої культури та що ми засвоїли на ньому. Який урок найбільше запам'ятався?"

 

Наші відповіді були такими:

"Протягом навчального року з художньої культури мені найбільше сподобалося і запам'ятались заняття по живопису, а також музичні жанри, а особливо комп'ютерна форма занять, де ми розглядали різні зображення і прослуховували музичні композиції". Павлюк  Діана, 9 клас

"Протягом навчального року мені найбільше сподобалася тема про музику масових напрямків, а саме мій улюблений стиль реп. Ми дізналися про історичні витоки цього стилю та прослуховували музичні зразки".  Берладин  Андрій, 9 клас

   На думку вчителя художньої культури Ірини Дмитрівни Жданюк  дев'ятий клас відмінно справився із завданнями на цей рік і на мою думку зможе в подальшому використовувати набуті знання в повсякденному житті. Вчитель радить влітку відвідувати художні музеї, виставки живопису та фотографії, відвідувати філармонію та драмтеатр. Наповнюватися естетичними емоціями і вчитися розуміти мистецтво.

   Ця стаття виготовлена в рамках освоєння учнями 9 класу основ роботи з шкільним сайтом, а зокрема: створення замітки, розміщення тексту, обробки та розміщення фотографій.

 Юлія Шешурак, 9 клас