Літо – це найкраща пора для кожного школяра.

   Це час відпочинку. Тому я, так які інші, багато відпочивав, грався з друзями, допомагав мамі і бабусі. Але так склалося, що цього літа я попав у лікарню. Там я віднайшов нових друзів. Хлопці Остап і Денис навчили мене грати в шахи. Вони брали участь у районних та обласних змаганнях. Кожен з нас розповідав про себе, про свою школу, свої захоплення. Одного дня хлопчика відвідав воїн АТО. Ми тоді цілий вечір обговорювали війну, яка іде на сході. Хоч у лікарню не добре попадати, але там я зустрів нових друзів.

 

    За літо я добре засумував за своїми однокласниками, тому хотів вже до школи. Багатьох я зустрів, але школа, то є школа.

Кульков Богдан, 4 клас

Мої гарні враження про літо

   Одного гарного ранку я прокинулася, сонечко дуже ясно світило у моє вікно. Я одяглася і пішла надвір. Тоді мама з татом кажуть що я поїду на каруселі. Я дуже зраділа. Ми пішли на автобус і поїхали до Івано-Франківська. На каруселі дорога веде через парк. В парку є багато атракціонів. Я чудово відпочила. Із незабутніми враженнями повернулася додому.

Літком я відпочивала. Вдома я читала багато оповідань із книжки «Квітка сонця».

   Мої враження про літо просто чудові. Літо – найкраща пора року!

Павлюк Тетяна, 4 клас

 Мої гарні і цікаві враження про літо

    Цього літа я з мамою їхали до зоопарку. Там було дуже гарно. Багато різних тварин: змії, жирафи, бегемоти, слони, мавпи, тигри, леви, крокодили.

   Крокодили плавали у ставках, тигри спали, леви ричали, мавпи гойдалися на деревах, змії повзли по деревах, а слон їв арахіс.

   Ми з мамою дивилися на різних тварин. Це мої незабутні враження літа.

Палагіцький Олег, 4 клас

   Літо – це найкраща пора для кожного школяраДоброго дня. Я хочу розповісти вам про свої враження за літо. Його я провела дуже добре. На щастя цього року літо було дуже жарке. І я з сім'єю їздили на річку. Там мені було цікаво, я знаходила на дні річки ракушки, бачила маленьких рибок, раків. Водночас було й небезпечно. В деяких місцях течія води була такою сильною, що могло і знести.

А ще я ходила з татом до лісу. Там він мені показав величезні ями, які вирили дикі кабани. Також бачили косулю, зустрічався нам і зайчик. Але він так швидко стрибав, що я не встигла його добре розгледіти.

   Літо проминуло дуже швидко і час повертатися до школи.

Бабій Надія, 4 клас

   Коли починаються канікули, звичайно,всі радіють. От я на своїх канікулах провела час дуже весело. Спочатку ми їздили з рідними на річку та па пікнік. Минуло трохи часу і ми поїхали на каруселі. Мені найбільше сподобалось на великому оглядовому колесі. А моя менша сестричка зі мною каталася на машинках. Якщо правда, то її більше сподобалась кататися на машинках, ніж на дитячих атракціонах. Минуло два тижні і ми поїхали у розважальний комплекс «Велес». Мене найбільше здивувало 3D. Там було страшно, навіть, моя Каріна плакала, але поволі заспокоїлась. А наступного дня у мене був день народження. Було море подарунків. Дуже вразив мене торт, перед ним не могла просто встояти і зразу ж скуштувала. Він мені дуже сподобався. Після дня народження ми пішли у цирк, я дуже злякалася тигрів, але на щастя вони були закриті. Через пару днів ми пішли на свято Незалежності України. Ми танцювали, дивилися,всіх вражали людські співи.

   Так цікаво закінчилося літо. І ми знову повернулися до нашої найкращої школи, яка нам кожен день дає нові знання.

Вовк Ангеліна, 4 клас

Літо

   Мої літні канікули пройшли весело, незабутньо і цікаво. Сонечко ніжило мене ціле літо. Я засмагла на річці Дністер, там я була вперше. Ми з сім’єю також були на каруселях, там я відвідала кімнату сміху.

   Частенько я бувала з мамою, татом і братиком у своєї бабусі. Ми допомагали їй по господарству. Після клопіткої праці бабуся пригощала нас солодощами.

   Вечорами я з мамою сідали на гойдалку, слухали співи пташок. Довкола все стихало, а яркі зірочки мерехкотіли в небі, як маленькі ліхтарики. Я задоволена своїм відпочинком.

Стецюк Ілона, 4 клас

Мої літні враження

   На початку літніх канікул я хотів поїхати на озеро. Коли ми приїхали на озеро там було багато людей. Ми вибрали найкраще місце і почали відпочивати. Там було багато човнів і катерів. Я плавав на надувному матраці разом із своїм братом Ростиком. Ще я купався і пірнав. Мені дуже сподобалося на озері, це найяскравіші враження за літо.

Гудзовський Ярослав, 4 клас

Авторка світлин Надія Сондей із 9 класу