10 грудня - Всесвітній день футболу, свято усіх футболістів та щирих фанів цієї гри. Футбол у Клубівцях - найпопулярніша гра, ФК "Клубівці" доросла та юнацька - найкраща візитівка села. Цього року молодіжна футбольна команда здобула друге призове місце у Чемпіонаті Тисменицького району з футболу і вписала яскраві сторінки в історію клубовецького футболу. Футбол здружив юнаків та об'єднав у  здорову спортивну родину.

 

    Ми вітаємо наших футболістів з улюбленим святом, бажаємо спортивного гарту, переможних голів, міцної юначої дружби та взаємовиручки. 

   Про улюблені команди ФК "Клубівці" читате у розділі "Спорт". Наша редколегія уважно відслідковувала всі спортивні події футбольного періоду.

Довідково.

А ви знаєте, щоу футбол грали ще в Стародавньому Китаї. Перші згадки про цю гру датуються другим тисячоліттям до нашої ери. Тоді футбол називався «цу чю» (у перекладі — «штовхати ногою»). Точний час появи футболу неможливо встановити, оскільки «цу чю» був лише попередником нинішнього футболу, як і саксонська гра з м'ячем, яка була популярна у 8 столітті нашої ери.

 Наша гордість - ФК "Клубівці"