20 грудня у Народному домі м. Тисмениця урочисто відзначили лауреатів футбольного сезону 2015 року – керівників футбольних клубів (команд), футболістів, тренерів, арбітрів, громадських активістів, меценатів та журналістів. Церемонія відбулася при переповненому залі, у якому зібралися спортсмени, футболісти-аматори та шанувальники найпопулярнішого виду спорту. Організаторами футбольного свята стали районна федерація футболу і відділ у справах молоді та спорту Тисменицької районної державної адміністрації.

 

Вшанувати лауреатів футбольного сезону 2015 року Тисменицького району прийшли керівники району, очільник обласної федерації футболу. Зокрема, вітали футбольну родину та здійснили церемонію нагородження голова Тисменицької районної ради Роман Крутий і керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим.

Футбольну громаду Тисмениччини об’єднує – районна федерація футболу, яку очолює Василь Кобльовський. Сьогодні до складу Федерації входять: 26 колективних членів. Загалом у Тисменицькому районі футболом займаються близько 3 тисяч осіб.

http://tsm.if.gov.ua/content/content&content_id=8180

Успіхи юнацької ФК "Клубівці"

   Про свої успіхи та нагороди юнацька ФК "Клубівці", яка виборола цього футбольного сезону ІІ переможне місце у Чепіонаті з футболу Тисменицького району між юначими командами, скромно-вперто мовчить. Та світлини зі стрінки Богдана Шелемея у Фейсбуці свідчать про відзначення на районному рівні наших футболістів з ФК "Клубівці" (юнаки). Вітаємо!

Шкільний колектив