Згідно із турнірною таблицею шкільного змагання з тенісу переможцями серед хлопців стали учні 8 класу Данилюк Назар та Шешурак Любомир. Серед дівчат перше місце зайняла Овчарчин Оксана, учениця 9 ласу. Ці спортсмени й стали представниками Клубовецької школи на районних міжшкільних змаганнях з настільного тенісу, які проходили 16 березня 2016 року у Тисменицькій спортивній школі. Головним настановником та тренером команди з тенісу є вчитель фізичного виховання Павлюк Ігор Іванович. Завдяки його тренерським настановам та наполегливості самих учасників, Клубовецька школа не залишилася без призових місць!

 

       Вітаємо Шешурака Любомира за зайняте перше місце у змаганнях. Він і представлятиме нашу школу на обласних змаганнях з тенісу, які проходитимуть у Рогатині. Інші учасники теж не пасуть задніх. Данилюк Назар поступився тільки Любомиру і посів друге місце. Серед дівчат Оксана Овчарчин виборола п’яте місце.

   Вітаємо наших тенісистів із такими добрими результатами і бажаємо нових досягнень, впертих тренувань, а Любомирові – перемоги у Рогатині. Удачі вам.

   Інформацію надали учні-призери змагань Назар Данилюк та Любомир Шешурак.

Автор статті: Жирун Андрій 9 клас

Набір тексту: Волошин Іванна, 10 клас