Незабаром розпочнеться чемпіонат Тисменицького району з футболу. Усі клубовецькі вболівальники дуже чекають на перший матч цього року, який проходитиме у нашому селі 3 квітня. Але гра сезону почалась набагато швидше, тому наші юні футболісти не пропускають можливості потренуватись. Вони намагаються опрацювати всі помилки, зроблені у попередніх матчах, щоб не повторювати їх у майбутньому, адже футбол не любить помилок. Зараз у наших юнаків футбол на першому місці. Вже упродовж неділь 6 та 13 березня у селах Тисменицького району Милування та Пшеничники  пройшли турніри з міні-футболу ІІ туру кубку пам'яті В`ячеслава Чорновола.

 

   Результати футбольних матчів:

   ФК "Клубівці" 0:1 ФК "Довге"

   ФК "Клубівці" 3:0 ФК "Колос" Братківці

   ФК "Колос" Братківці 4:0 ФК "Довге"

   ФК "Клубівці" 4:2 ФК ''Підлужжя''

   ФК "Клубівці'' 0:3 ФК "Колос" Пшеничники

   ФК ''Підлужжя'' 1:0 ФК "Колос" Пшеничники

   За кількістю забитих голів ФК "Колос" Пшеничники займають перше місце у групі, а ФК "Клубівці'' друге і проходять у наступний тур.

   Сьогодні, шкільні журналісти, стали свідками тренувань молодіжної команди ФК "Клубівці" на стадіоні "Маяк". Юнаки злагоджено грали у команді, допомагали один одному та намагалися відпрацьовувати нелегкі футбольні прийоми. Основну частину юнацької команди складають учні Клубовецької ЗОШ.

 Сподіваємось, що в майбутньому нашу команду чекатимуть тільки перемоги, які вони здобудуть усією командою. Бажаємо нашим футболістам  здоров'я та енергії, витримки та взаємовирчки. З нетерпінням чекаємо першого матчу кубку Тисменицького району у нашому селі. УСПІХІВ!!! 

Шешурак Юлія, 10 клас

Вичерпніше: https://vk.com/fc.klubivtsy