У суботу 19 березня 2016 року  відбувся районний турнір з футзалу  за Кубок НФК "Ураган», він проходив у спортивному залі Тисменицької спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасників турніру привітали: начальник відділу у справах молоді і спорту Тисменицької РДА Дзюдзило В.М. та методист Тисменицького районного відділу освіти Римчук В.І.  У змаганнях брало  участь 17 команд, які були поділені на 4 групи. В нашій групі були футбольні команди шкіл: Клубівці, Одаї,  Старі Кривотули та Тисмениці. Гра нашої команди з одаївськми школярами завершилася рахунком 9:2, результат  другого  матчу - Клубівці : Старі Кривотули - 16:1, третій матч ми зіграли з тисменицькою командою  і здобули перемогу 12:0.

 

   У підсумку змаганнь Клубовецька школа зайняла перше місце, Одаївська  - друге, Тисменицька - третє, а школа із Старі Кривотули  - четверте. Ми, як переможці групи, вийшли у півфінал, де будемо боротись за головний приз змагань -  40 000 гривень, спортивну форму та футбольні м’ячі. Я сподіваюсь. що наша команда здобуде перше місце. Півфінальні ігри відбудуться 9-10 квітня.

Шторгин Олег.  5 клас 

 

Мої враження

   Я перший раз брав участь у районих змаганях з футболу. Я був вражений і задоволений нашою грою. Ми дуже старалися, показали сильну гру. В нашій команді було  6 гравців із 5 та 3 класів Штогрин Олег (капітан команди), Досюк Валентин (голкіпер), Галайчук Арсен, Андріїв Віталій,  Баб’як Борис,  Турик  Ігор. Ми перші розпочинали ігру і впевнено йшли до перемоги.  Приз дуже серйозний і нам дуже хочеться перемогти. Попереду півфінал і велика відповідальність перед нами. Будемо старатися!

                                                                                          Андріїв Віталік 5 клас

 

Ми впевнено йшли до перемоги 

  Команда нашої школи виграла від усіх команд групи: Одаїв, Тисменці, Старих Кривотули. За три матчі Шторгин Олег забив  - 25 голів, Турик  Ігор - 3, Борис Баб’як - 8, Галайчук Арсен - 1. Голкіпер Валентин пропустив тіільки 3 голи. Ми зайняли перше місце - 9 очок, команда школи Одай мають друг місце - 6 очок, Тисменця - 3 місце (3 очки), Старі Кривотули - 4 місце.

   Нас тренував вчитель фізкультури Павлюк Ігор Іванович. Головним суддею був вчитель Підпечерівської ЗОш І-ІІІ ст. Сливінський Д.З. Гра була захоплива, цікава і впевнена. 

   9-10 квітня будемо грати в 1 / 2  якщо проходимо в пів фінал і якщо виграємо пів фінал то приз  

Галайчук Аресен, 5 клас

Набір тексту Іванна Волошин, 10 клпс