03 квітня 2016 року в спортивному залі Ямницької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися півфінальні змагання районного шкільного турніру з футзалу на «Кубок НФК «Ураган». В результаті запеклих і безкомпромісних футзальних баталій визначилися фіналісти. Отож, у фіналі, який відбудеться 17 квітня в Ямниці зустрінуться Братковецька і Клубовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (гра за І і ІІ місця), Загвіздянська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Угринівський НВК (гра за ІІІ і IV місця). Ми вітаємо нашу команду. Зараз вона на порозі відповідального мачту. Бажаємо перемоги!

 

Крок за кроком до перемоги!

   З давніх-давен Україна славилася своїми таланами. І наше мальовниче село Клубівці, наша школа пишається своїми талановитими школярами, особливо футболістами. Як ми знаємо із попередніх джерел, що юнацька футбольна команда школи, у складі якої учні 5 класу та один учень із третього класу, увійшла до півфіналу по футболу. У неділю 3 квітня 2016 року у Ямницькій загальноосвітній школі відбувся турнір півфіналістів з футзалу за Кубок НФК «Ураган». Клубовецька шкільна команда змагалася із  командою Угринівського НВК. Гра давалася важко, хвилювання та напруження зростало до неможливості. Але наші діти з Божою допомогою здобули перемогу (рахунок 8:2) і вийшли в фінал.

Тепер готуємося і чекаємо грандіозного фіналу. Усю надію покладаємо на Бога, щоб допоміг нашим дітям перемогти у фіналі. Адже вони дуже стараються, тренуються і плекають великі надії. Ми віримо в них. І по-батьківськи підтримуємо їх. Бо бачимо, що футбол (а зокрема командна гра, змагання) виховує у наших дітей сильні якості: дружби, підтримки, відваги, наполегливості, взаємовиручки, захисту та великого прагнення перемоги.

Віримо у перемогу. Хоч вони вже  переможці-фіналісти, гордість нашої школи і району.

Ольга Досюк

Склад команди Клубовецької ЗОШ І-ІІІст.

На світлині шкільна команда: Галайчук Арсен, Андріїв Віталій, Баб'як Борис, Турик Ігор Л., Досюк Валентин та Штогрин Олег.

Світлини Шелемей Марїї.