Print
Category: Спорт
Hits: 1258

   Більше двадцяти років наша школа не брала участі у змаганнях з волейболу. І знову через роки школа повертається у районний волейбол. Побудова нової спортивної зали дала можливість розвивати волейбол у школі та селі. На вихідні дні молодь села збирається у залі для заняття спортом, зокрема гри у волейбол. У школі одразу ж почалась формуватися команда з учнів 7-11 класів. Після навчання ми спішимо на тренування, які проводить вчитель фізкультури Павлюк Ігор Іванович. Багато хто був зовсім не знайомий з волейболом, не знав правил гри, ніколи не грав та після двох місяців наполегливих тренувань у нашій школі організувалась волейбольна збірна. 

 

   Сьогодні 22 січня 2019 року шкільна команда зіграла свою першу товариську гру із Вільшанецькою ЗОШ I-III ст. Команди зіграли три партії,  у яких лідирувала наша команда: партія1 – 25:12, партія2 – 25:14, партія3 – 25:17. Загальний рахунок 3:0 на нашу користь. Це хороший початок для новоствореної команди та головне випробування попереду.

    Вже завтра 23 січня 2019 року розпочинається Першість шкіл району з волейболу. Це хороша нагода Клубовецькій волейбольній команді заявити про себе. Наша школа буде боротися за прохід з Поберезьким НВК, Вільшанецькою ЗОШ та Рошнівським НВК. Змагання будуть проходити у нашому спортзалі.
    Склад команди Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст.: Шешурак Любомир, Шелемей Богдан, Данилюк Назарій, Турик Адріяна, Атаманюк Ярослав, Попадюк Богдан, Стецюк Ігор, Пронюк Євген, Попадюк Тарас, Кохман Богдан.

                                                                                               Євген ПРОНЮК, 9 класCool

Світлини Андрія ГУДЗОВСЬКОГО з 9 класу