17 травня на футбольному полі стадіону «Маяк» о 14.00 відбувся матч між футбольними командами ФК «Клубівці» та ФК «Пшеничники». Спочатку грала юнаки. Склад команди той самий, що у попередній грі 10 травня. Матч закінчився перемогою нашої команди, рахунок 4:2. (Перший тайм – 2:2, другий - 4:2). Голи забили: Антошків Олег – 2 голи та Карпів Руслан – 2 голи. Кожен тайм тривав 45 хвилин з перервою між таймами у 15 хвилин.

О 16.00 розпочався матч між дорослими командами. Наша команда теж перемогла з рахунком 2:1 (перший тайм – 1:1, другий 2:1). Голи забили: Майданчук Роман – 1 гол, футболіст під номером 17 – 1 гол.

Обидві наші команди показали гарну гру. Ми, вболівальники, вітаємо іх із перемогою.