19 травня на нашому спортивному майданчику зустрілись дві шкільні футбольні команди Клубовецька та Стриганецька. Змагання по міні-футболу організували вчителі фізкультури. Змагалися команди молодших та старших класів.  Гра була дуже напружена та емоційна. Наша школа отримала впевнену перемогу на своєму полі. Матч відповідь наступного тижня.

Міжшкільний футбольний турнір розпочався о 14.00. Нашу школу представляли дві команди.

Склад команд.

Перша команда (4-6 класи): Штогрин Олег, Данилюк Назар, Самборський Ігор, Шелемей Богдан, Шешурак Любомир;

Старша команда (8-10 класи): Жирун Андрій, Берладин Андрій, Бойчук Роман, Пронюк Богдан, Павлюк Назарій.

Першими грали молодші команди. Матчі тривали по 10 хвилин із перервою у 5 хвилин між таймами.  Матч впевненою перемогою нашої команди, рахунок 9:1. Голи забили: Данилюк Н. -  3 голи, Шешурак Л. - 3 голи, Шелемей Б. - 1 гол, Самборський І. - 1 гол, Штогрин О. - 1 гол.

Старшокласники виграли із рахунком 16:1. Голи забили: Жирун А. - 7 голів, Берладин А. - 5 голів, Пронюк Б. - 3 голи, Павлюк Н. - 1 гол.