25 травня 2015 року в селі Рибне Тисменицького району відбулися районні спортивно-патріотичні змагання "Козацький гарт", в яких взяло участь 34 команди із шкіл Тисменицького району. Клубовецьку школу представляла команда із 12 учнів 5-10 класів. У програмі змагань були: стрибки в довжину, перетягування канату, човниковий біг, стрибки через скакалку, вікторини та естафета.

 

   В більшості змагань ми брали участь всією командою, тільки перетягували канат юнаки, дівчата змагались зі стрибків на скакалці, а у вікторині - по двоє учасників від команд (від нас - Пронюк Богдан і Старчук Ірина).   Завершилися змагання естафетою із різними випробуваннями.

   Командиром нашої команди був Жирун Андрій, а змагалися за Клубовецьку школу: Попадюк Тарас (5 клас), Попадюк Богдан (6 клас), Данилюк Назар (7 клас), Атаманюк Діана (7 клас), Самборський Ігор (6 клас), Овчарчин Оксана (8 клас), Шешурак Тетяна (6 клас), Бойко Вероніка (6 клас), Пронюк Богдан (9 клас), Старчук Ірина (8 клас) та Федорак Ілона (5 клас). Змагання тривали з 12.00 по 18.00.

   Ми старалися, показали добрі результати. За участь у вікторинах ми на восьмому місці. Кінцевого результату не знаю. Їхали на змагання ми шкільним автобусом. З нами були вчитель фізкультури Павлюк Ігор Іванович та вчитель Захисту Вітчизни Сидорик Володимир Федорович.

  Змагання дуже сподобалися, особливо естафета та човниковий біг. У Рибному дуже гарно. Ми змагалися на поляні, яка знаходиться посеред лісу. Туди веде дорога і є багато відпочиваючих.

   Хочу ще брати участь у таких змаганнях. Вони виховують силу, волю, прагнення перемоги та зміцнюють дружбу у команді. Це був справжній козацький гарт!

Попадюк Богдан, 6 клас

Для користі та гарту учнівської молоді. Читайте за посиланням.