Ти – бігай швидко,

Ти – м’яч лови,

А ви вправно всі

Стрибайте догори.

   Сценку "Фізкульт-Ура" підготовили учні 9 класу і показали на сцені Клубовецької школи в подарунок своїм вчителям.

 

   2 жовтня 2015 року у Клубовецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося урочисте свято, присвячене Дню вчителя. Концертна програма була дуже цікавою. Цього року ми ставили багато різних сценок. Ведучими свята були Марцінко Тетяна (9 клас) та Івасюк Божена (8 клас), пісні співала Оксана Овчарчин (9 клас). Ми, учні 9 класу, були задіяні в сценці, яка дуже сподобалася всім учням, бо улюбленим уроком майже всіх школярів, особливо хлопців, є – ф і з к у л ь т у р а.

   Сценка називалася «Фізкульт–Ура». Інсценізували її: Пронюк Микола, Драбик Володимир, Жирун Андрій, Денис Триндяк, Овчарчин Оксана та Лещук Мар’яна. Ми були учнями, а вчителем фізкультури у нас був Андрій Жирун. Все було як на уроці фізкультури, тільки спортзалом була шкільна сцена. Ми робили розминку. Коли зайшов вчитель Андрій (із медалями на грудях) якраз лунала пісня  “We are the champion”. Учитель фізкультури розповів про план уроку на сьогодні: 

Ти – бігай швидко, 

Ти – м’яч лови, 

А ви вправно всі 

Стрибайте догори. 

   Ми вправно все робили. Потім я, Оксана та Денис мали невеличку віршовану перекличку. Та це ще не весь сюрприз. Сюрпризом була пісня «Осінньої пори, цікавої пори». Цю пісню ми потаємно записували у сільському клубі. Завклубом Роман Середюк зібрав всі наші голоси, вони звучали фоном під час виконання пісні. Ми подарували глядачам багато радості. Кожен з нас декламував вірш. А ще ми всі, як годиться до уроку фізкультури, одягнуті по-спортивному. 

   Ми спостерігали за нашим вчителем фізкультури Ігорем Івановичем Павлюком. Цікаво, чи сподобався йому наш виступ? Він весь час посміхався. А це означає – сподобався! 

   Ми щиро дякуємо педагогу-організатору Олесі Романівні та завклубом Роману Середюку за підготовку до виступу. Виступ залишив багато гарних вражень. А ще ми всі зрозуміли, що з нашого Андрія Жируна вийде гарний вчитель фізкультури. Тим більше у нього є гарний футбольний досвід у юнацькій ФК «Клубівці».  Головне, Андрію, "Ти - швидко бігай, ти - м'яч лови..."

  Про святкування Дня вичтеля у нашій школі читайте за посиланням: "З Святом, дорогі вчителі".

Лещук Мар’яна, 9 клас

Автор фото Ірина Дмитрівна Жданюк