Як повідомляє на своїй сторінці у соцмережі ФК "Клубівці" (відкрита група), завершився чемпіонат Тисменицького району з футболу 2015 року, який тривав з 24 квітня по 26 жовтня (всього 26 турів). Гарний результат показала ФК "Клубівці" (юніори). Вони вибороли друге переможне місце і ввійшли в трійку найсильніших команд Тисменицького району. Безумовно, це великий успіх молодої і, як бачимо, перспективної команди.

Чемпіони Тисменицького району 2015 року  (юнаки)

І місце - ФК "Козацький острів" с. Чорнолізці

ІІ місце - ФК "Клубівці"

ІІІ місце - "ФК "Радча"

Ось і фінішував Чемпіонат Тисменицького району з футболу 2015 року. Сезон видався напруженим. Всі команди показали хорошу гру. Щоправда, наприкінці (26 турнір) чемпіонату деякі команди не повірили у свої сили і зійшли з дистанції. Зате наші обидві команди – юнаки та дорослі ФК «Клубівці» - на протязі всього чемпіонату були на висоті.

Наші побажання, щоб суддівство футболом було сильнішим. Дякуємо всім учасникам клубів за гарний футбол, за потужний адреналін і незабутні матчі. Особлива подяка нашим вболівальникам, які відчайдушно підтримували нас. Слідкуйте за новинами в нашій спільноті.