27 травня пролунав останній дзвоник у Клубовецькій загальноосвітній школі. Він сповістив, що завершився 2015-2016 навчальний рік.  Що нас очікують три місяці літніх канікул, а випускників-одинадцятикласників - серйозна пора вибору професії та вступу до навчальних закладів. Свято Останнього дзвоника розпочалося подячним молебнем до Ісуса Христа, який відслужив отець-декан Петро Скрипник на пришкільному подвір'ї. Школярі голосисто вторили молитву, дякували Богу за навчальний рік, за здобуті знання, за можливість вчитися, розвиватися, пізнавати світ.

  

   На шкільне свято зійшлося багато клубівчан, були представники районної та сільської влади, захисники України. Під оплески присутніх із школи вийшли першокласники. Вони замаїли українськими кольорами шкільний стрій, принесли веселу урочистість. За ними з учителькою Оксаною Ярославівною Самуляк крокували випускники молодшої початкової школи - четвертокласники. Щоправда вони намагалися сховати сум, їм прийшла пора вилітати з-під крила першої вчительки, пора прощання і нових перемін.  

 Потім розпочалася офіційна частина шкільної лінійки. З вітальними словами від керівників району виступив керуючий справами виконавчого апарату Тисменицької районної ради Юрій Проценко. Голова села Богдан Рекетчук привітав школярів з добрим завершенням навчального року, а тако вручив грамоти на матеріальні винагороди активістам учнівського самоврядування. Сильні напутні слова школярам сказав сотник Ігор Чернецький. Вітання школярам надіслав захисник України Дмитро Євдокимов, Почесний гість нашої школи.

   Директор школи Володимир Пронюк спровістив, що всі учні Клубовецької школи освоїи навчальну програму 2015-2016 року і переведені до наступних класів. У школі 26 відмінників, за результатами районних навчальних олімпіад, ми посідаємо шосте місце серед двадцяти трьох шкіл. Відбулося нагородження відмінників, призерів учнівських олімпіад із навчальних предметів, переможців спортивних змагань. Грамотами нагороджені вчителі-наставники, які готували учнів до олімпіад.

   Після виступу дошкільнят та випускних класів, Оксана Овчарчин заспівала гарну пісню про прощання з школою. Хвилюючим моментом було, коли першокласники причепили незабудки одинацятикласникам. Дев'ятикласники дякували класному керівнику та першій вчительці, у них ще попереду ДПА і серйозний вибір.

  І от прозвучав Останній дзвоник. Його подали випускник Павлюк Назарій та першокласниця Пронюк Анастасія. У небо злетіли синьо-жовті кульки - навчальний рік завершеного. Отець Петро окропив всіх свяченою водою і поблагословив.

Гарного літа всім!

Фігураш Тетяна, 10 клас

Світлини Юлія Шешурак, 10 клас

Фотомозаїка шкільного свята 

 

 

 

 

 

 

 

Нагородження переможців відмінників навчання, учнівських олімпіад, спортивних змагань, активістів учнівського самоврядування.

 

 

 

 

 

 

 

Школярів вітають Захисники України, Герої Майдану.

 

 

 

 

 

 

 

Вітальне слово клубовецьких школяриків

 

 

 

 

 

 

 

Слово дошкільнят: ми вже готові йти у перший клас! До зустрічі, школо!