Print
Category: Урочисті події
Hits: 3003

   1 вересня - це свято знань. Цього дня всі спішать до школи на урочисту лінійку. Учні розказують вірші, співають пісні  про школу, про уроки, навчання, бо починається новий навчальний рік. Для першокласників цей день надзвичайний, бо вони вперше переступають поріг рідної школи. Цього року маємо 18 першокласників, їхня вчителька Самуляк Оксана Ярославівна. До учнів та батьків з привітаннями зверталися: директор школи Володимир Пронюк, отець Петро, керуючий справами виконавчого апарату Тисменицької районної ради Юрій Проценко, головний спеціаліст відділу освіти Бойко Надія, голова села Богдан Рекетчук.

   

   Ведучими свята були Тетяна Марцінко з 10 класу та Божена Івасюк з 9 класу. А головними героями - випускники, їх оплесками зустрічала всі школа. У одинадцятикласників попереду найважливіший і відповідальний рік навчання, а далі - екзамени (ЗНО), вибір професії, вступ у вузи.

   На завершення урочистої лінійки звучала пісня про школу, яку виконувала Оксана Овчарчин з 10 класу. А потім пролунав перший дзвоник, який надали Юлія Шешурак з 11 класу та Проценко Богдан з 1 класу. Усіх школярів завели до школи на перший урок.  

   Наш перший урок був про рідну Україну та 160-річчя від дня народження Івана Франка. Ми переглядали відеофільм про Україну та довідалися багато цікавих фактів.

   Розпочинається новий 2016-2017 навчальний рік, треба приступати до навчання. Я рада зустрічі з однокласниками, без них було сумно.

   Свято 1 вересня дуже радісне!

Федорак Ілона, 7 клас

Автор світлин Олеся Гвоздецька

 /p>

   Новий навчальний рік ми розпочали Молебнем до Серця Христового 

   У четвер 1 вересня ми зібралися в школі на урочисту лінійку. Отець Петро розпочав цю лінійку з молебня. Молилася вся школа до Серця Христового. Потім ми співали гімн України. Ведучі запрошували до слова керівників з району і села, директора школи. Мені сподобалося, як співала Оксана Овчарчин.

   Всі розішлися по класах на перший урок. Я була дуже схвильована. Мені цей урок дуже сподобався. Марія Василівна цікаво розказувала про Україну.

Палагіцька Анастасія, 3 клас

ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ!

Щиро вітаємо всіх Вас із Днем знань – святом надії і сподівань, з якого розпочинається новий навчальний рік, дорога до знань та нових звершень. Школа – храм думки, людяності й натхнення, а освітянам сьогодні належить ключова роль у вихованні та становленні свідомих громадян країни. Адже її майбутнє – це освічена нова генерація.
Тож щира вдячність Вам, педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.
Дорогі школярі та дошкільнята! Нехай зерна науки зростають у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте патріотами своєї країни, виховуйте в собі високу громадянську свідомість.
Щира вдячність батькам за постійну дієву підтримку в розвиток та оновлення освітніх закладів міста. Зичимо всім Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.
На порозі нового навчального року висловлюємо впевненість у тому, що всім нам вистачить патріотизму, сили, наснаги розвинути та з гідністю використати всі потенційні можливості, знання та вміння для процвітання нашої країни і тим самим забезпечити собі гідне життя.
З Днем знань! З початком нового навчального року!
Начальник відділу освіти Світлана Шарабуряк
Завідувач РМК Наталія Попадинець
Голова РК профспілки працівників освіти Іван Когуч