Закінчилось тепле літо. Перший дзвоник зібрав дітей на урочисту лінійку. Директор та гості свята привітали нас з початком навчального року. Отець Петро відправив для дітей молебень та покропив свяченою водою, поблагословивши на щасливий навчальний 2016-2017 рік. Потім всі вчителі зі своїми учнями порозходилися по класах, щоб провести перший урок. Наша класна керівничка Надія Богданівна провела з нами перший урок на тему: "Від проголошення Незалежності до нової України". Для нас цей урок був дуже цікавим. Вчителька говорила про Україну, а ще з нагоди ювілейного року від дня народження ми багато говорили про Івана Франка.

 

     Слухали вірші Каменяра, учителька розказувала його біографію, звучали  пісні. 

   Ми також розказували вірші про Україну, які вивчили на канікулах. Ми з захопленням слухали свою вчительку. Урок пролетів для нас дуже швидко.

Кохман Тетяна, 7 клас 

Ми передавали один одному тепло своїх долонь

   Перше вересня. усі діти поспішають до школи, особливо першокласники. усі учні хочуть побачити школу, зустрітись з однокласниками, вчителями. П’ятикласники теж з нетерпінням чекали цього свята. 

   От і почалася урочиста лінійка. На ній були присутні вчителі, гості нашого села, учні, та їхні батьки. Першокласники розказували вірші та співали пісні. Швидко пробіг час і свято завершилося. 

   Усі учні разом з своїми батьками розійшлися по класах, де проходив Перший урок. Ми, п’ятикласники, задоволені, що повернулися до рідної школи, до нового нашого класу. 

   Тепер у нас багато змінилося. Наша класна керівниця Наталія Ігорівна. Вона провела для нас перший урок на тему «25 років незалежності України». 

   Ми усі стали у коло і передавали один одному тепло наших долонь, говорили теплі побажання. Потім розказували вірші про Україну, розгадували загадки та кросворди.

   Так пройшов наш перший день вересня, а далі ми поринули у світ знань.

Вовк Ангеліна, 5 клас

Перший урок дуже цікавий

   На першому уроці 1 вересня розказувалося про нашу неньку Україну. Точніше про 25 річницю дня Незалежності та про великого письменника України - Івана Яковича Франка. Урок був дуже цікавий і я дізналася багато нового. Дуже вдячна моєму класному керівнику, що провела такий цікавий урок. Надія Богданівна показувала нам фотографії Івана Франка та України. Перший урок мені сподобався і запам\ятався надовго.

Турик Мар'яна 7 клас