Перший урок у другому класі мав назву "Моя Батьківщина – Україна". Наша вчителька Світлана Василівна привітала всіх із святом Знань. Вчителька сказала, що зерна науки зростуть у наших душах урожаєм мудрості. Знання потрібні для будівництва та розквіту нашої держави. Світлана Василівна розказувала нам, що серце кожної людини за розміром, як кулачок, коли їх скласти разом, то вийде одне велике  серце, а всередині карта України. Кожна дитина підходила до дошки і вішала  серце з кольорового паперу на карту.

 

   Слухали легенду про Україну, про її символи, розказували віршики, відгадували загадки. Діти були  уважними та активними. Закінчила урок вчителька віршем В. Сосюри ,,Любіть Україну".

Бруц Наталія, 2 клас

Першокласники розпочинають свою подорож в Країну знань 

   В перший день осені теплий осінній вітерець приніс свято у нашу родину. Наш Давид розпочинає свою подорож в Країну знань. Незабудуться приємні миті приготування до школи, барвистий осінній букет квітів для першої вчительки Оксани Ярославівни, віршик школяра і ось син уже учень-першокласник. Гостинно відчинила двері Клубовецька школа для своїх дітей, продзвенів перший дзвінок, відбувся перший урок.

   Прийшовши додому учнем, Давид з великим захопленням розповідав бабусі з дідусем про свій чудовий клас, нових друзів однокласників. Перші спогади на усі шкільні роки, на усе життя. А попереду у нас 11 чудових зупинок нашої подорожі. Першокласники, батьки вам бажають щасливої дороги. Успіх чекає на вас!

Гвоздецька Олеся