Традиційно щороку з нагоди прекрасного осіннього свята – Дня працівників освіти України у районному центрі збираються кращі працівники освітньої галузі. Не став винятком день 28 вересня 2016 року. Сьогоднішній день освітяни розпочали святковим Богослужінням у церкві Святого Миколая м. Тисмениця. Щира молитва за рідну Україну та освітянську родину об’єднала всіх присутніх. Пароху церкви, отцю Володимиру Гринишину співслужили учасники дитячого хору церкви Святого Миколая селища Єзупіль (музичний керівник Наталія Вовчук).
 
    Згодом в Народному домі м. Тисмениця відбулися урочисті збори за участю керівництва району, освітян, громадськості та ЗМІ.   
З найщирішими вітаннями до вчителів звернулися учні Тисменицької спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів. «Професія вчителя – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви», – такий основний мотив щирих дитячих віршованих виступів.
   Почесний гість свята, Народний депутат України Михайло Довбенко побажав учасникам зібрання всіляких гараздів та висловив сподівання, що буде успішно реалізована освітня реформа, що вкрай необхідна нашій державі. 
   Привітали педагогів та вручили їм заслужені нагороди голова районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова районної ради Роман Крутий.
   Відзначили працю колег-вчителів керівники освітньої галузі Тисмениччини – начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк та голова районного комітету профспілки працівників освіти  Іван  Когуч. Зокрема, трударів Клубовецької загальної школи І-ІІІ ступенів:
Бойко Надію Михайлівну
Сидорика Володимира Федоровича
Павлюка Ігоря Івановича
Бойка Миколу Васильовича
Самуляк Оксану Ярославівну
   Приємно відзначити, що невтомною працею свого розуму і серця вчителі створюють надійну основу для духовного, соціального та культурного розвитку особистості. Спільними діями всіх працівників освітньої сфери – вчителів, вихователів, викладачів – ми в повній мірі реалізовуємо нашу мету – забезпечуємо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створюємо належні умови для самореалізації особистості.
Широким був і спектр вручених нагород: диплом Міністерства освіти і науки України, грамоти департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації та обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України, голови районної державної адміністрації і районної ради, відділу освіти районної державної адміністрації і районного комітету профспілки працівників освіти.
   Святковому настрою та позитивному заряду на цілий навчальний рік сприяла мистецька складова, до якої увійшли музично-пісенні номери у виконанні естрадно-інструментального ансамблю під керівництвом Валерія Чикириса, естрадних виконавців Діани Шатарської та Анатолія Голубчака. В ролі ведучих святкового дійства виступили Ольга Карп’юк та Віталій Микієвич.  
   Тож зі святом Вас, шановні освітяни! Міцного Вам здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!