30 вересня, в п'ятницю у нашій школі відбувся виступ, присвячений Дню вчителя. Всі учасники ретельно і наполегливо готувалися до цього свята. Учні початкових класів привітали вчителів віршами і піснею "Букварі і читанки". Нотку гумору внесли у свято учні 10 класу сценкою "ЗНО". В'язанку пісень з херографічним супроводом подарували вчителям дівчатка 5-6 класів. Незабутнє враження своєю піснею "Гвтара" справили на глядачів наймолодші учасниці свята: Пронюк Анастасія, Павлюк Аліна з 2 класу та Марцінко Оксана з 3 класу.

 

    Учні засипали педагогів вітальними куплетами, дарували соняну увагу та тепло сердець.

Все свято своїми піснями супроводжувала Оксана Овчарчин з 10 класу. Її пісні додавали святкового настрою та веселості. Ведучими цього свята були: Марцінко Тетяна з 10 класу та Івасюк Божена з 9 класу. Організатором цього прекрасного свята була Марцінко Олеся Романівна.

   Це свято було дуже захоплюючим і гарним..

Вчителям воно принесло море чудових емоцій і гарного настрою. Сценарій нашого свята зібрав всі найкращі, найтепліщі слова вдячності дорогим вчителям. Багато часу вони проводять з нами, намагаються передати свої знання, навчити і виховати. За це ми їм бежмежно вдячні. Цим святом ми хотіли їм подарувати хвилини радості і щастя.

Божена Івасюк, 9 клас

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 З НАТХНЕННЯ ПРИКРАШАЛИ ЗАЛ

   Всі прикраси для сцени виготовити вихованці гуртку "Натхнення". Над декором сцени працювали: Ромах Надя, Самборська Юстя, Турик Адріана, Сондей Юлія, Атаманюк Аліна з 6 класу. Вони так старалися і відповідально поставились до цього, а результат очевидний.

Автор світлин Олеся Гвоздецька.

СВЯТО ДЛЯ ДОРОГИХ ВЧИТЕЛІВ

   У першу неділю жовтня - професійне свято вчителів. Традиційно напередодні у п'ятницю школярі готують для своїх вчителів свято. Цьогорічне свято випало на християнське вшанування Віри, Надії Любові та матері Софії і додало ще більшої урочистисті та розкрило глибину учительської долі. Бо власне ці чесноти у найбільшій мірі притаманні вчителю та вихователю. Школярі підготували яскравий концерт з сучасними імпровізаціями на пісні з відомих мульфільмів, відомих співаків та гуртів. Дивували як наймолодші школярики, так і сташокласники. 

Учителю, запрошуєм на свято!

Несказаного, дорогого так багато!

Один осінній день поміж листочки

Напише швидкоруч вітальні строфи.

А завтра вітер здійме ритм одвічний:

Урок, перерва, зошити, журнали, звіти...

Але сьогодні у осінній втечі

Побудьте гостем дорогим серед малечі.

Сьогодні Вам - слова, рясні куплети

І дзвін очей, і клекіт рим, співочий щебіт.

Сьогодні Вам  подяки щирі ноти,

Молитва і любов, і незбаненний подив!

Школярі Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст.