Святковою лінійкою завершився І семестр 2016/2017 навчального року у Клубовецькійзагальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Директор школи Володимир Ярославович Пронюк підбив підсумки навчального півріччя, оголосив списки відмінників навчання, переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та вручив грамоти переможцям шкільних змагань з шашок. Вся школа дружно вітала переможців традиційним - тричі "Слава!"

  

 

    Директор школи оголосив зимові канікули з 31 грудня 2016 по 16 січня 2017 року, акцентував увагу на поведінці та дотримання правил безпеки під час канікул, запросив школярів до прибирання та прикрашання класів святковими витинанками та узорами (сніжинками та новорічними узорами). Також повідомив, що школа упродовж канікул буде працювати, учні можуть займатися спортом:  є атлетичні тренажери, настільний теніс, шашки; також буде діяти інформаційний кабінем, можна освоювати комп'ютерні програми та інше.

  З приємністю керівник школи представив школярів, які будуть продовжувати змагання у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів - Марцінко Тетяну (10 клас) та Данилюка Назарія (9 клас).

   Усі школярі отримали табелі успішності - результат своєї праці. У суботу 31 грудня у нашій церкві буде правитися Подячна Свята Літургія за 2016 рік. Запрошуються всі учні та батьки. Початок о 16.00.

   Директор школи привітав усіх присутніх з прийдешнім новим роком та Різдвом Христовим. Побажав миру і запросив кожного по слову додати до привітання. Всі школярі бажали здоров'я, щастя, любові, добра. А найбільше миру.

Відмінники навчання

Переможці ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

Переможці шкільних змагань з шашок.

   Урочиста шкільна лінійка завершилася шкільною колядою, яку підготували учні 2-5 класів з вчителькою музики Підгайною Андріаною Іванівною та класними керівниками.

Волошин Іванна, 11 клас