Ось і закінчилося сповнене мандрів та веселощів літо. Впертий календар привів нас у 1 вересня. Настав час вирушати в нову захоплюючу мандрівку дивовижною країною знань. Саме сьогодні, 1 вересня, розпочинає свій хід до нових звершень і надбань новий 2017/2018 навчальний рік.

   День знань –  радісне і хвилююче свято зустрічі зі школою, зі своїми вчителями й однокласниками. У цей день усвідомлюєш, що знання необхідні нам, як повітря, як вода, що тамує спрагу. Озброївшись знаннями, ми можемо сміливо йти до мети, долати вершини, досягати успіху, робити відкриття, вдосконалювати себе. І це не просто високі слова. Знання (як у приповідці) - то хліб у торбі, з яким можна сісти на любому горбі.

                                 Урочистою лінійкою у Клубовецькій загальноосвітній школі розпочався новий 2017-2018 навчальний рік. Привітати школярів прийшли сільський парох Петро Скрипник, головний спеціаліст Тисменицького відділу освіти Андрій Татарин, сільський голова Богдан Рекетчук, директор краєзнавчого музею Йосип Карпів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Я бажаю всім натхнення і наполегливості, досягти своєї мети

   Нарешті настав цей чудовий і трішки сумний день для кожного з нас - Перший дзвоник . Ми вже стали на рік дорослішими, розумнішими. І з радістю поспішили до школи. Урочиста лінійка розпочалася о 9 годині. Усі школярі були горно одягнені: дівчата в спідничка і вишитих сорочках, а хлопці - у костюмах. Нас прийшли привітати представники районної і сільської ради: головний спеціаліст Тисменицького відділу освіти Андрій Татарин, голова сільської ради Богдан Іванович Рекетчук, привітав та поблагословив нас отець-декан Петро. Від дирекції школи були директор школи Володимир Ярославович Пронюк, заступник директора по навчально-виховній роботі Наталія Василівна Івасюк.

   Одинадцятикласники - випускники дуже сумували, це їхній останній навчальний рік і я бажаю їм провести його незабутньо. А в серцях наших першокласників гордість і хвилювання, вони вже не дошкільнята, а учні першого класу. У них ще попереду багато цікавих історій і уроків, вони дізнаються ще багато цікавого. Я бажаю всім натхнення, наполегливості і здоров’я, досягнути своєї мети.

Марія-Анна ТУРИК, 8 клас

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлини Йосипа КАРПІВА