Прощай, Букварику! Сьогодні першокласники прощалися з першою шкільною книжкою, яку прочитали усі разом з учителькою Катериною Петрівною Турик. День за днем, букву за буквою освоювали школярі, вчилися писати і вимовляти їх. А сьогодні мовби здавали іспит з прочитаного. Свято сумне і веселе, хвилююче і емоційне. Пісні, ігри, вистави, жарти лунали зі сцени, юні артисти театрально грали кумедні шкільні та життєві трафунки. Глядачі, а це вся початкова школа, батьки та рідні, оплесками підтримували першокласників. А цьогорічний перший клас особливий - у ньому одинадцять хлоп'ят і дві дівчинки. Сценарій вдало підібраний, у ньому і футболісти, і артисти розкрили свої таланти.

 

   П'ятикласники Борис Баб'як, Ірина Лялик та Роман Антошків зіграли ролі Букварика, Двійки та Невмійка. А коли на сцені появився торт з феєрверками, то очі школяриків заблистіли, як промінчики. Як добре читати книги. Прочитана книга - справжнє свято!

   Варто відмітити, що одну із зіграних сценок про голосні букви написали вихованки гуртку журналістики Вікторія Савик та Тетяна Кохман з 8 класу. Дякуємо першокласникам за гарне свято. Бажаємо прочитати багато цікавих книг.

Редколегія "Шкільна правда"

Світлини Оксани КУЗЬМИ