25 травня з нагоди завершення 2017/2018 навчального року відбулася урочиста шкільна лінійка Останнього дзвоника. Цього року вона розпочалася о 10,30. Урочисто та хвилююче батьки з школи встеленими сходами виводили своїх дорослих випускників, а ведуча Божена Івасюк зачитувала коротку характеристику кожного. На лінійці було багато гостей: отець-декан Петро Скрипник, депутат районної ради Юрій Проценко, представник районного відділу освіти Василь Римчук, голова села Богдан Рекетчук. Священик вділив своє пастирське благословення школярам, а гості гарно привітали усіх із завершенням навчального року.

   Директор школи Володимир Пронюк провів нагородження відмінників навчання та переможців предметних олімпіад. Тричі слава лунала для учнів, які досягли високих успіхів у навчанні, спорті та мистецтві, а сільська влада виділила матеріальні заохочення для них. Списки нагороджених зачитала заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Івасюк (списки розміщені на шкільному сайті у розділі “офіційно”).

   Офіційну частину шкільної лінійки продовжили наймолодші випускники, вихованці дошкільної групи “Сонечко”. Гарно привітали випускників, начарували і розсмішили першокласники. А для сповнення всіх мрій випускників запустили в небо білих голубів.

   Хвилююче з першою вчителькою  Марією Василівною Павлів прощалися четвертокласники, випускники початкової школи. На прощання запустили у небо яскраві кульки незабутніх років.

   Зі словами подяки першій вчительці Катерині Петрівній Турик та класному керівнику Людмилі Михайлівні Сенко виступили дев’ятикласники Вероніка Бойко та Ігор Самборський.

   З особливим хвилюванням усі присутні чекали слова випускників — дорослих, красивих, змужніних у стінах рідної школи. Сльози заважали говорити, бо це їхнє прощання і подяка вчителям, першій вчительці Світлані Василівні Татарин, класному керівнику Світлані Миколаївні Дуридівці, друзям, незабутнім і дорогим рокам.  Слова, думки і всі переживання закружляли у родинному вальсі біля Кобзаря. Полетіли в небо кольорові кульки, бо першачки вже чіпали випускникам-2018 року на груди голубоокі незабутки і вели їх на останній урок до рідного класу. Пролунав Останній дзвоник. Вже канікули!

   Щасти вам, випускники! Наполегливо і вперто здійснюйте свої мрії!                    

“Шкільна правда”. Світлини Людмили ПАЛАГІЦЬКОЇ 

p>