Сьогодні 1 вересня - День знань, початок нового 2018-2019 навчального року. Учні, батьки та вчителі зібралися  разом на святковій лінійці. Свято розпочалося у шкільному залі молебнем до Пресвятого Серця Христового, який відправив отець-декан Петро Скрипник. О 9 годині на шкільному подвір'ї розпочалася урочиста лінійка Першого дзвоника, на якій були присутні: сільський парох о. Петро, представники місцевої влади Проценко Юрій Володимирович та Рекетчук Богдан Іванович, директор краєзнавчого музею Карпів Йосип Дмитрович.

 

   За літо всі школярі змінилися - засмагли, підросли, змужніли. Хлопці стали сильнішими, дівчата красивішими. Подоросліли ще на один рік. Святого Першого Дзвоника дуже хвилююче, для когось дзвоник пролунає вперше, а для наших випускників цей першовересень останній. Тому виступ випускників був сповитий сумом та повчанням для молодших школярів. Вони розуміють, що треба серйозно і відповідально віднестися до навчання, підготуватися до ЗНО, зробити правильний вибір професії. Бо скоро вони покинуть школу, розійдуться різними шляхами, поринуть в доросле життя, знайдуть своє кохання, улюбkену працю.

 А для першокласників цей день особливий, перший, неповторний тим, що вони приєднюються до нашої дружньої шкільної сім'ї. Вони знайомляться з своєю першою вчителькою Марією Василівною і з захватом оглядають школу, коридори, класи. Дошкільнята зі свою вчителькою Наталею Романівною ідуть знайомитися з новим приміщенням,  де вони перші почнуть займатися.

   Урочисту лінійку  розпочали спільним виконанням гімну України. Виступали гості присутні на святі, директор школи Пронюк Володимир Ярославович. А потім ведучі Юстина Самборська та Євген Пронюк передали мікрофони першокласникам. Вони так гарно, по-дитячому хвилююче розказували куплети віршів і співали пісню про школу.

   Свято світле, родинне, багатолюдне. Багато квітів і гарних слів привітань. З виступів керівників ми зрозуміли, що приміщення для дошкільнят вже готове (другий поверх), а скоро (у вересні-жовтні) завершаться будівельні роботи у спортзалі. Також будуть облагороджувати шкільне подвір'я, щоб наше село мало європейський вигляд.

    Задзвенів Перший дзвоник  у руках першокласниці Божени Дутки та випускника Назарія Данилюка. Отець декан Петро привітав усіх, поблагословив учнів, батьків та педагогічний колектив на новий навчальний рік і окропив всіх свяченою водою.

   І я бажаю, щоб новий 2018-2019 навчальний рік для нас всіх був цікавим, продуктивним, різноманітним і незабутнім!

Марія-Анна ТУРИК, 9 клас

Світлини Людмили ПАЛАГІЦЬКОЇ