13 листопада 2018 року в Клубівцях відбулася досить визначна подія – відкриття сучасної спортивної зали. Як на мене, це досить велика історична подія у житті клубовецької громади, а особливо школярів. Зал просторий, дуже великий, гарний і комфортний, зроблений з вимогами сьогодення. Він розрахований на проведення уроків фізкультури для школи, усіляких змагань, турнірів, а також для організації районних та обласних змагань. І, звісно, для нагальних потреб громади – проведення сходу села, мистецьких заходів, виставок тощо. На відкриття спортивної зали прийшло все село, учні, вчителі, депутати. Була рекордна кількість представників влади усіх рівнів. Вони всі приклалися до реалізації проекту і радо ділили з нами радість відкриття. Було багато журналістів. вони цікавилися нашими враженнями. А ми були по-справжньому щасливі.

 

 

   А все почалося з маленької мрії. Ще у 2011 року у Юрія Проценко народилася мрія побудувати у селі спортивну залу. Тоді ця мрія була фантастична і нереальна. Але, як бачимо, мрії збуваються! Сьогодні ми маємо чудовий зал для занять фізкультурою. Це дуже великий дарунок для дітей та молоді. На реалізацію проекту витрачено багато часу, велика сума коштів, праці усіх будівельників, старань та переживань.

  Велике дякую всім, хто прикладав свою працю, щоб його збудувати спортивну залу. Дякую всім, хто є спонсором будівництва. Дякую тим, хто щиро молився та дякував Богу за те, щоб збудували зал.

  На цьому святі було дуже багато відомих людей, керівників, олімпійців. Ведучим заходу був наш випускник, а нині студент Калушського культосвітнього училища Баб'як Павло. Розпочалося свято спільним виконанням гімну України. Після того, як урочисто розрізали стрічку, всі зайшли у спортивний зал. Уже в приміщенні залу ми продовжили відкриття. Учениця 11 класу Івасюк Божена привітала всіх з цим святом. Пізніше кожен гість мав слово, вони розповідали, як все починалося та свої враження. Один з гостей Михайло Королик надихнув мене мріяти, він так щиро говорив, що мрії по-справжньому здійснюються, так як здійснилася мрія Юрія Проценка. Тому мрійте, мрії рано чи пізно здійснюються.

   Завершили свято відкриття учні Клубовецької школи. Вони гарно, дзвінкоголосо подякували всім, хто причетний до спорудження спортивної зали та допоміжних приміщень. А ще учні запевнили, що зал буде живий, активний, тут будуть народжуватися старти, перемоги, нові спортивні результати. Оксанка Марцінко з 5 класу та чоловічий ансамбль Середюк Роман, Антошків Олег та Пронюк Тарас  вітали всіх з цією подією гарними піснями.

Юстина САМБОРСЬКА, 8 клас

Дякуємо за чудові світлини Людмилі ПАЛАГІЦЬКІЙ, фотостудія "BlackWhite" м. Тисмениця