Подякою Богу та спільною шкільною колядою завершився І семестр 2018/2019 навчального року у Клубовецькій ЗОШ І-ІІІ ст. Директор школи Володимир Пронюк провів підсумкову лінійку, ознайомив шкільний колектив з розпорядком роботи школи у новому 2019 році, нагадав правила поведінки та безпеки під час зимових канікул та висвітлив результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році та ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка.

   

   За доброю традицією весь шкільний колектив дружно привітав переможців олімпіад голосистим  тричі “Слава!”  

    Керівник школи привітав педагогів та школярів з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим. Побажав радості, миру, добрих новин, цікавих зустрічей, здійснення мрій і, звичайно, великого Різдвяного дійства у кожній родині, у кожному серці. Веселого Різдва, смачної куті, дзвінкої коляди та гарного зимового відпочинку.

 

Ура! Зимові канікули! 

    28 грудня у школі всі учні кричали:  Ура! Що це означає? А те, що настав час зимових канікул. На шкільній лінійці директор школи Володимир Ярославович Пронюк підвів підсумки І семестру навчального року. Також виголосив переможців, які представляли нашу школу навчальних олімпіадах, мовних конкурсах. До речі, багато наших учнів зайняли 1,2,3 місця, це дуже хороший результат. Троє учнів їдуть на обласну олімпіаду (ІІІ тур) представляти наш район. Ми гордимося такими учнями. Наприкінці ми разом заколядували. Це було  дуже гарно та мило. 

    Зимові канікули – це час, коли можна поїздити на санках чи ліпити сніговика. Мені подобається білосніжна пора року. Сподіваюся скоро знову випаде сніг. Зимою найбільше свят. Всі ми чекаємо Різдво. Коли вся родина збереться на Святу Вечерю, буде смачна кутя та дванадцять різних страв. На Різдво ми ходимо колядувати, у колядках ми прославляємо народження Ісуса Христа. 

     Хочу побажати всім, щоб  якнайкраще провели зимові канікули. А ще хочу привітати всіх з прийдешнім Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Бажаю у новому році досягнути тих цілей, які ви собі поставили, ніколи не сумувати, бути активними, радіти життю, посміхатися, цінувати кожну хвилину свого життя. Одним словом будьте щасливі.     

Юстина САМБОРСЬКА, 8 клас