24 травня у п'ятницю у нашій школі відбулася урочиста лінійка Останнього дзвоника, завершився 2018/2019 навчальний рік. Це свято довгоочікуване для школярів, але сумне для випускників. О 09.30 у школі був Молебень до Ісусового Серця та молитва за воїнів-захисників, яку відправив отець Петро Скрипник. Урочиста лінійка розпочалася о 10 годині. Мені сподобався вихід випускників. Кожного випускника охарактеризували, читали про нього добрі та хороші слова. Дівчат виводили батьки, а юнаків - мами. Це було дуже хвилююче. Одинадцятикласники прощаються з школою назавжди, це їхнє останнє свято в школі. Схвильовані сьогодні учні четвертого класу, вони прощаються з початковою школою, з вчителькою, попереду у них великі зміни.

 

   На лінійці директор школи зробив підсумок навчання, нагороджував дипломами та грамотами відмінників та учнів, які перемогли у конкурсах та навчальних олімпіадах. Приємним сюрпризом для нас була грошова премія, яку надало місцеве самоврядування. Це велика мотивація до навчання.

   Дошкільнята, перший, четвертий, класи розказували по черзі виступали, розказували вірші, співали та запускали кульки в небо, на знак свого подорослішання. Потім слово мали учні 9 класу. Вони дякували першій вчительці та класному керівнику. Слово випускників 11 класу було дуже хвилюючим. Вони дякували вчителям, першій вчительці Оксані Ярославівні Самуляк, класному керівникові Віктору Васильовичу Ткаченку, батькам. Пізніше випускники запросили на вальс своїх матерів. Потім зробили великих круг разом з вчителями.  Це було дуже мило та розчулило людей та погоду. Коли одинацятикласники танцювали, почав падати легкий дощик, який ніби теж не хотів відпускати їх із цієї школи.   

   А коли оголосили про закриття урочистої лінійки Останнього дзвоника, учні швидко побігли до школи прощатися з вчителями та своїм класом. Але я хочу нагадати, що треба пройти практику і при школі діятиме пришкільний мовний табір.  в ігровій формі тому всіх запрошую туди.

Ангеліна ВОВК, 7 клас

Світлини Михайла Турика з 9 класу