26 грудня в Клубовецькій школі відбувалася загальношкільна лінійка з нагоди завершення І семестру 2019-2020 навчального року. Директор школи Володимир Ярославович Пронюк оголосив успіхи нашої школи за перший навчальний семестр, підбив підсумки та результати навчання та навчальних олімпіад, спортивні та творчі успіхи учнів школи. Директор дав завдання учням на 2020 рік: поставити собі цілі та втілювати їх у життя. Також завдання на канікули: провести свята духовно, ходити до церкви, взяти у бібліотеці книгу, займатися спортом, щонайменше сидіти у смартфоні. Зимові канікули до 13 січня 2020 року.

 

   Володимир Ярославович побажав нам гарно провести Новий рік та Різдвяні свята. Нагадав правила безпеки взимку, наголосив про заборону учням використовувати піротехніку, пам'ятати, що в Україні йде війна. На завершення учні 7-9 класів підготували виступ та розповіли про усі важливі події, які відбулися у нашій школі за весь навчальний рік. Свята, різні тренінги, відкриті уроки прикрашали нашу школу. Ми заколядували, прославляючи маленького новонародженного Ісусика. Співали про Різдвяні свята, які слід відсвяткувати у сімейному колі.

   Цей рік справді був переповнений важливими подіями, виступами та різними святковим заходами. Кожен з учнів знайшов собі захоплення під свій смак. За цей рік ми побудували Капличку, стрічали паломників, відвідали масу цікавих подій та взяли участь у різних конкурсах. Про все звісно не розповісти, але потрібно пам'ятати що кожен конкурс, кожна подія залишаться у пам'яті школи та на нашому сайті. Вітаю усіх з наступаючим новим роком та Різдвом Христовим.

Ілона СТЕЦЮК, 8 клас

Світлини Михайла ТУРИКА, 10 клас