Привітання з початком нового навчального 2020-2021 року директора Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимира Пронюка

Слава Ісусу Христу!

Дорогі діти, шановні батьки, односельчани та колеги!

   Сьогодні, у перший день осені, у такий незвичний спосіб вітаю Вас - нашу шкільну родину із Днем знань, Святом першого дзвоника та початком нового 2020-2021 навчального року!

   10 вихованців дошкільної групи, 18 першокласників поповнюють у цьому році шкільну мережу. Дякую учням 10 класу та їх батькам за їх рішення продовжити навчання у стінах рідної школи. Це також є проявом довіри, патріотизму та громадянської позиції.

   Для шести випускників-одинадцятикласників цей навчальний рік стане фінішем шкільного і одночасно стартом дорослого життя. Дякую Богу, радію і хвилююся сьогодні разом з Вами як вчитель, і як батько.

 

 

   Хибно вважати, що освіта - це привілей багатих і вільних. Навпаки, саме добрі знання дають можливість стати незалежними та успішними! 

   Пандемія перенесла нас у нові реалії, ставить чимало викликів. Ми добре витримали весняний тест на міцність взаємодії учнів, учителів та батьків, опановуючи та впроваджуючи дистанційні технології навчання. Шана і подяка Вам, дорогі батьки, за позицію небайдужості, значну  організаційну, технічну, моральну підтримку в організації освітнього процесу, підготовку закладу до роботи у новому навчальному році!

   Якість та безперервність навчання є питанням національної безпеки!

  Станом на сьогодні школа повністю і в достатній кількості забезпечена всіма засобами індивідуального захисту, засобами профілактики, діагностики та дезінфекції відповідно до чинних норм та приписів.

   І в подальшому маємо запевнення від голови Тисменицької районної ради Тетяни Градюк, голови районної адміністрації Ростислава Нестерука, начальника відділу освіти Світлани Шарабуряк, сільського голови Богдана Рекетчука у тому, що з боку державних та галузевих органів управління, місцевого самоврядування зроблено і буде робитися усе необхідне для створення безпечних та комфортних умов навчання школярів.

Дорогі діти!

   Сьогодні і завжди! Ви - у центрі у уваги, Ви - головна дійова особа, наші надії, мрії та сподівання! У рік найбільших викликів для України та світу в цілому - рухайтесь вперед, ставте перед собою амбітні цілі, впевнено крокуйте до мети!

Успішного Вам старту!

Разом ми сильні!

Ми справимося!

Хай допоможе нам Бог!

Дякую за увагу.

Слава Україні!

Відео-запис привітання можна переглянути на сторінці "Шкільна правда" у мережі Фейсбук.