02 жовтня у нашій школі відбулася урочиста лінійка, присвячена початку нового навчального рока та Дня вчителя. На ній були присутні учні 1-11 класів. Це було для мене та й думаю для всіх дуже велике свято, бо такі події в нас давно не відбувалися. Як завжди, на шкільному святі були присутні голова села Рекетчук Богдан, директор школи Володимир Пронюк, заступник директора Наталія Івасюк, отець-декан Петро Скрипник та наші гості голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк,  депутат Івано-Франківської обласної ради Роман Ткач, депутат Тисменицької районної ради Юрій Проценко. Всі вони у своїх виступах побажали учням хорошого навчального року та успіхів у навчанні.

   

   Ще хочу відмітити, що подякою районної ради було нагороджено Оксану Ярославівну Пронюк-Кузьма, керівника гутеу журналістики. Це був дуже красивий момент, для всіх це було неочікувано. І знаєте, якщо тобі роблять приємно, тоді коли ти цього не очікуєш, то емоції переповнюють набагато більше. Також нагороджували учнів за високі досягнення у навчанні. Цього року відмінників було досить багато, незважаючи на дистанційне навчання.

   Спочатку вийшли одинадцятикласники зі своїм класним керівником Надією Богданівною. Навіть не віриться, що мої друзі вже через 9 місяців закінчать школу. А вже через деякий час вийшли малесенькі першачки разом зі своїми батьками. Так приємно за ними  спостерігати. Слухати, як вони розказують віршики співають пісеньки. Вони ще добре не розумію який це важливий момент у їхньому житті і,що потрібно від зараз вчитися шанувати кожну хвилину проведену у школі, бо ці шкільні роки пролетять дуже швидко. Ось таке свято було у нас. Ще раз вітаю всіх з Днем знань та Днем вчителя!

Ангеліна ВОВК, 9 клас