Виступ директора Клубовецької загальноосвітньої школи школи Володимира Пронюка на урочистій лінійці Першого дзвоника

Слава Ісусу Христу! 

  Всечесний отче-декане, дорогі діти, колеги, батьки та гості нашого свята! З об’єктивних причин у цьому році свято Першого дзвоника відзначаємо у перший тиждень жовтня. Це доречно, бо у ці дні професійне свято відзначають дошкільники, бібліотекарі, педагогічні працівники, працівники культури та мистецтва – люди які власне забезпечують освітній процес.   Вперше маючи нагоду, вітаю Вас дорогі учні, батьки та рідні із святом Першого дзвоника, кажу – Ми дуже скучили за Вами!

 

   Насамперед вітаю наше поповнення – десятеро дошкільняток!

  Нехай ці дітки зростають здоровими та розумними на радість батьків та славу Божу!

   Перший раз у перший клас! Їх у нас аж 19! Вони чудові, драйвові і дуже перспективні. А їхні батьки  - це супер-моторчики!

   З 12 випускників базової школи п’ятеро отримали свідоцтво про базову освіту з відзнакою (це Турик Наталія, Досюк Валентин, Досюк Вікторія, Самборська Юстина, Ромах Надія), і шість з них продовжують навчання у рідній школі. Дорогі десятикласники, вітаємо Вас, Дякуємо Вам, віримо у Ваш успіх!

   І, звісно, особливі вітання сьогодні для наших випускників, які вже впевнено крокують до завершення курсу навчання, готуються до складання ЗНО, омріюють подальшу життєву траєкторію.

   Радію, хвилююся і дякую Богу сьогодні як тато. Нас із Євгеном прийняли до школи  майже одночасно – його у дошкільну групу, а мені довірили адміністрування.

   Сьогодні щиро бажаємо Вам щасливої долі!

   Короткі підсумки попереднього року. П’ятеро з шести випускників 11 класу виявили бажання та успішно склали ЗНО у цьому році, усі шестеро продовжують навчання, у тому числі двоє у вищих навчальних закладах.

   Усі учні успішно засвоїли освітню програму  відповідного класу, переведені до наступних класів. І це у режимі щільного трафіку мережевої асинхронної та синхронної взаємодії учнів з дітьми при буквально героїчній підтримці Вас, дорогі батьки.

   За підсумками навчального року 29 учнів 3-8, 10 класів нагороджуються Похвальними листами  За високі досягнення у навчанні. Цю завжди приємну місію зараз виконаємо.

   І головний висновок такий:

   Найдорожчі гаджети, зум, вайбер, класрум та  ютуб разом узяті не здатні замінити магію живого контакту вчителя з дитиною.

   Суспільна значимість звичайного шкільного навчання, праці педагога надзвичайно висока. Думаю, це переосмислили уже всі.

   І останні кілька речень.

   Про вибори…

   Реалізуючи конституційне право обирати та обиратися я йду у вибори.

   Йду, бо маю певний досвід, знання і бачення перспектив.

   Йду, бо мені не все одно, як розвиватиметься моє рідне село у складі ОТГ. І взагалі, мені не все одно…

   Розумію, що доведеться приймати важливі, доленосні рішення для нашого села та освітньої галузі зокрема.

   Йду разом з командою однодумців, наших сусідів, з якими маємо вчитися разом господарювати у складі об’єднаної громади. Хочу сьогодні представити їх у живу,  і Дякую Вам, що погодились бути сьогодні тут. 

   З власних життєвих переконань, власної громадянської позиції, йду у складі команди Європейської Солідарності.

   Прошу підтримати Європейську Солідарність на усіх рівнях місцевих виборів, а також нашого кандидата на голову ОТГ Тетяну Градюк.

   І на завершення!

   Вибори минуть!

   Щиро віримо, що ця темрява пандемії мине у скорому часі.

   В Україні настане Мир!

   Будьмо розважливі та мудрі!

   Ще раз Вітаючи зі святом усю нашу Клубовецьку шкільну родину, бажаю нам усім Світла пізнання, гарного настрою, приємних взаємин, радості, оптимізму та побільше позитиву.

  З Богом, у добрий час!

   Слава Україні!