Сьогодні 28 листопада розпочинається Різдвяний піст. Цей час припадає якраз на прощання з осінню і початком зими. Час посту гарна нагода приготуватися кожному до Різдва Ісуса Христа. Дорога до Різдва насичена великими християнськими святами: Ввведення у Храм Пресвятої Богородиці, святої Катерини, святого Андрія Первозванного, Святого Чудотворця-Миколая, Святої Анни. Діти, звичайно, у цю пору найбільше чекають святого Миколая, пишуть йому листи.

 

   Сьогодні у гуртку "Натхнення"  молодша група 1-2 класи виготовляли конверти для листів святому Миколаю, середня група - ангеликів, старша - Різдвяні сніжинки та прикраси. Панувала передсвяткова атмосфера і розмови були про святого Миколая, про добрі вчинки, Милосердя.

  28 листопада - День подяки. Виявляється, так просто сказати: - Дякую! Просто треба виготовити гарну листівку, написати (хто вміє писати) слово "Дякую" і подарувати тому, кому хочемо сьогодні подякувати. Гуртківці виготовили листівки з веселим слоником, який обдаровує всіх сердечками і подарували батькам, вчительці, бабусі. Зробіть і ви так.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Світлин з листівками є багато, їх можна переглянути на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці.

Світлини Надії РОМАХ, 9 клас