Print
Category: Патріотичне виховання
Hits: 1363

 –  Дмитро, грудень особливий місяць у твоєму житті. Скажи, будь ласка, що ти любиш найбільше День народження, свято Миколая, чи зустріч Нового року.

–  Думаю, що грудень особливий для кожного в житті. Перший місяць зими і останній року. Особисто я в грудневі дні підсумовую прожитий рік, аналізую чого досягнення, що не вдалося, які помилки було зроблено, і водночас складаю плани на наступний рік. Останні дні грудня в мене викликають особливі відчуття, в цей період витає особливо святкова енергетика. І, звичайно, грудень  – це місяць свят таких, як святого Миколая, і Новий Рік, і ще цього місяця певну кількість років тому я народився). Свято Миколая, як і для всіх дітей, у мене було улюбленим в  дитинстві. Новий Рік для мене святковий день, це новий етап життя, з новими силами і новими надіями. День народження я не святкую, 16 грудня, як і всі інші дні, для мене це звичайний день. Лиш для моїх друзів і рідних він чомусь святковий день, і вони мені роблять свято. Я змушений йти в них на поводу і приєднуватися до святкувань.

 

– Як на фронті у твоїй ситуації зустрічають(єш) день народження?

– Бувало, що і на фронті доводилося бути 16 грудня, та, як я вже казав, що я особисто не святкую цей день, то все зводилося до привітань і скромного солодкого столу.

–  Які ти любиш подарунки?

– Щирі привітання для мене великий подарунок, а привітання вашого шкільного колективу, ваші листівки зроблені вашими руками - безцінні! І ще хочу окремо подякувати Насті Палагіцькій за музичний подарунок. Я безмежно вдячний за такий приємний сюрприз! Я, навіть, не знаю, як віддячити за це все. Привітання на День народження для мене дуже приємні і я це безмежно ціную.

– Якби була можливість повернути все назад, щоб ти змінив у своєму житті?

– Як кажуть:- життя прожити, не поле перейти. Думаю, в кожного в житті були помилки. Я не виняток. Дивлячись вже з теперішнього життєвого досвіду, повернувшись назад в деякі періоди життя, я би в певних проміжках життя вніс корективи.

– Як ти вважаєш твої прожиті роки були цікавими?

– Кожен рік життя був неповторним і по своєму особливий, відповідно і цікавим.

– Яка найяскравіша подія у твоєму житті?

– В кожному році були яскраві події, але думаю моя найяскравіша подія ще попереду)Посмішка

– Яку оцінку ти б поставив своєму прожитому?

– Думаю ще зарано ставити оцінку прожитому...  Хоча оцінку можна ставити кожному дню. І вже прожитий період мого життя безумовно підлягає оціненню. Але оцінка мого життя, це моє суб'єктивне оцінення, тож поки що я залишу це при собі.

– Ми бажаємо тобі прожити 101 рік, можеш звісно і більше але коли тобі бамкне 101 пообіцяй, що даш мені інтерв'ю.

– Ой!  101 то забагато! ПосмішкаЗдивованістьСміхЯ певно старезним вже до того часу буду, дівкам ніц подобатисі не буду Вже побажайте аби-м файним був, молодо виглядав, дівки би ще бігали за мнов і основне аби здоров'я на них мав То за таким розкладом я і всі 201 не проти би прожити)))Посмішка А якщо так сі получи то обов'язково тобі інтерв'ю тогди дам, і за 101 рік думаю ти вже виростеш і станеш повнолітньою то я тебе десь в кафе запрошу і вже за філіжанкою кави дам інтерв'ю.Сміх

– Які подарунки дарують тобі побратими?

– Палкі привітання і різні сувеніри.

– Ти не шкодуєш, що пішов на війну, що шість років твого життя пройшли на фронті?

– Я ні на мить не шкодую що пішов на війну, ні за один день який провів на фронті не шкодую. І саме за цей період, який я провів на фронті, я би відносно себе нічого не змінив, я би все повторив так само. За всі роки я часто і деколи довготривало перебував вдома, в мене було достатньо часу для відпочинку, особистих справ і життя. Але, навіть,  якщо б довелося бути весь цей час на фронті я би без вагань віддав би ці роки життя.

– Хто вибрав тобі ім'я Дмитро, або в честь кого ти названий?

– Мама, в честь діда по маминій лінії мене назвали Дмитром.

– Мене цікавить чи ти брав участь у якихось виступах,  а може ти розказував гуморески?

– Так, брав) ПосмішкаПеред колективом Клубовецької школи виступав. СміхА до того взагалі ніде, тому що публічний виступ для мене непідйомна ніша. Я просто панічно боюся виступати перед публікою, це моє найслабше місце. Від хвилювання перед публікою в мене пропадає дар мови, я починаю дуже невпевнено і не дуже розумно щось лепотіти, і в людей може закрастися думка що перед ними недуже розумний хлопець стоїть, і від таких перспектив в мене ще більше хвилювання наростає. Хоча ваша школа і ваш колектив має якусь чудодійну ауру, і мені вдалося з горем пополам тай щось розказати вам)) Посмішкахоча не знаю чи то було щось дуже розумне сказано, тільки-но панічного хвилювання не було.

– Звідки в тебе такий гумор? (особливо коли відповідаєш мені).

– Я навіть незнаю, певне то ше з тих чісів, коли 16 грудня мене перший раз всі побачили, а може десь заразився від когось. ПосмішкаОт чесно не знаю.

– Який торт ти найбільше любиш, які цукерки?

– В солодощах я не дуже вибагливий, тож їм все підряд.

– А ти любиш зиму?

– Найбільше люблю літо, хоча кожна пора року по особливому красива, і зима також має свій шарм і свої плюси за які я її люблю.

– На чому ти любиш кататися лижах, ковзанах, санах, а може на дупіСміх?

– Я вже так давно на лижах і на ковзанах не катався, що, певно, якби став на ковзанах то одразу заодно прокатався би на дупі))Посмішка.

– Як ти вважаєш, що таке життя? Для чого ми прийшли в цей світ?

– Тільки на це питання можна було б написати одну відповідь розміром як на всі попередні вищесказані. Скажу коротко - дім, сім'я, любов, сімейні цінності.

– Чи любиш ти куховарити і які страви вмієш готувати?

– Так склалися останні роки, що приходиться інколи самостійно куховарити. Одразу скажу, що кухар з мене, м'яко кажучи, не дуже. Готую прості страви, такі як макарони, гречка, картопля і т.д)).

– Ти такий відважний, хто тебе навчив любити Україну?

– Цього неможливо навчити любити, це повинно бути в серці.

Спеціально з нагоди Дня народження інтерв’ю взяла Юлія СОНДЕЙ, 9 клас

P.S.  

– А  Миколай що приніс тобі? Ти був  чемним?

– Та трохи нечемним був сего року, тай ніц не дав.Збентеження

З АРХІВУ ДОРОГОЇ ПАМ'ЯТІ

Історія має властивість повторюватися для тих, хто її не памятає. Читайте тут...

Дякуємо тобі, український содате! Читайте далі...

Війна, як тривала, так і надалі триває. Читайте далі...

Не забуваймо, що війна триває. Читайте далі...

14 березня - День українського добровольця. Читайте далі...

З фронту на Міжнародні навчання. Читайте далі...

Наш друг - десантник. Читайте далі...

Скажи чесно, на війні страшно? Читайте далі...

Привіт, Дмитро! Читайте далі...

Велике спасибі вчителям, які виховують таких учнів. Читайте далі...

Дитячі послання захиснику. Читайте далі...

Війна не щадить нікого. Читайте далі...

Справжній друг. Читайте далі... 

Наш друг Дмитро Євдокимов - захисник України, ангел-охоронець. Читайте далі... 

Листи, листівки, привітання для друга-захисника. Читайте далі...

Календар для нашого захисника. Читайте далі...

Мені випала велика честь бути захисником України. Читайте далі...

Почесний гість школи. Читайте далі...

Зустріч школярів із захисником України. Читайте далі...