Моя донька запросила мене на свято сміху та гумору у Клубовецьку школіу. Це свято зацікавило мене ще із самого задуму, бо організовували його самі школярі, команда учнівського самоврядування. Настуся бігала по вечорах на репетиції, з яких поверталася дуже веселою та піднесенею. І ось цей день настав! Сміх та оплески заповнили шкільний зал – учасники дійства викладалися на повну, їм вдавалося розсмішити навіть похмурого директора, а в залі, що дивно, панувала цікава тишина – зазвичай це вдається рідко.

 

   Діти не соромлячись піджартовували один з одного, а також з учителів школи, співали, розігрували сценки, розповідали гуморески та смішинки. Дуже вдало підібрані ролі. Діти розкривали свої таланти! Для багатьох це стало великою несподіванкою, особливо для їхніх вчителів. Школярі дивували своїм артистизмом.

   Учні - молодці! Їм вдалося здійснити все, що задумали – розсмішити зал, принести частинку доброти та радості в наші серця. Комедійний жанр - один із найскладніших. А діти демонстрували свій хист вправно і сонячно.

  У дні коли тривають в державі бойові дії, коли відчувається, навіть у повітрі, напруга – добрий жарт - чудовий спосіб зарядитися новою, доброю енергією. Від дитячої простоти і щирості навіть зажурені очі починали сміятися.

   Школярів привітав з творчим успіхом директор школи Володимир Пронюк та сільський парох - отець Петро Скрипник. Погляньте на світлину, які вони щасливі.

   Дякую вам, діти!

Людмила Палагіцька