Print
Category: Самоврядування
Hits: 4778

    04 травня 2017 року відбувся підсумковий Форум лідерів учнівського самоврядування Тисменицького району. Розпочався захід на базі Угринівського НВК, де були нагороджені найактивніші учасники Тисменицької районної Школи лідерів. Згодом лідери та їх координатори відвідали Галицький національний природний парк. Екскурсія проходила в рамках районного проекту «Екологічна свідомість – шлях у майбутнє». Заздалегідь до поїздки було оголошено про збір кормів для центру реабілітації диких тварин, який розташований на території парку.

    

    Пізнавальну та цікаву екскурсію провів краєзнавець, екскурсовод-методист Іван Голійчук. В ході екскурсії лідери доправили корми для тварин, які перебувають в центрі та не можуть самостійно вижити в природі без допомоги людини. Цим самим лідери зробили свій маленький вклад на підтримку братів наших менших.  

Продовженням мандрівки стали захоплюючі спортивні ігри та змагання.  Діти мали можливістьвесело провести час, відпочити і  налагодити ще більш тісні контакти для подальшої співпраці в наступному навчальному році.

На завершення лідери та їх координатори відвідали Духову Криницю – святе місце в урочищі Вишновець, між селами Сільцем та Єзуполем.

Учасники екскурсії висловлюють щирі слова подяки відділу освіти  Тисменицької районної державної адміністрації за надану можливість здійснити цю цікаву подорож.

Матеріал сайту відділу освіти