4 жовтня у нашій школі відбулися перші збори редколегії газети «Шкільна правда». Ми знайомилися з новим редакційним колективом учнівської газети, представлено головного редактора газети ученицю 10 класу Кохман Вероніку і двох заступників Івасюк Божену з 10 класу та Пронюка Євгена з 8 класу. Визначено керівників секторів: навчальний - Кохман Вероніка; мистецький - Івасюк Божена та Вовк Ангеліна;  краєзнавчий - Ільницький Ігор, Кохман Тетяна; творчість учнів - Марцінко Тетяна, Овчарчин Оксана; акції милосердя - Федорак Ілона, Лялик Ірина; господарський - Ромах Надія; життя села - Турик Марія-Анна, Шешурак Богдана; про гурткову роботу - Сондей Юлія, Марцінко Вероніка; духовність - Палагіцька Анастасія; спортивний - Жирун Андрій, Пронюк Євген; опитування, моніторинг та дні народження - Савик Вікторія; фотографування подій - Триндяк Денис.

 

  Також ми висловили подяку тим, хто творив вересневий номер: Турик Марія-Ання з Богданою Шешурак, Пронюк Євген, Марцінко Тетяна, Овчарчин Оксана, Ільницький Ігор, Івасюк Божена, Палагіцька Анастасія, Сондей Юлія, Савик Вікторія, Ромах Надія.

   Особливі аплодисменти отримали журналісти, які творили газету у період літніх канікул: Турик  Марія-Анна,  Шешурак Богдана та наймолодша журналістка Палагіцька Анастасія. Ми привітали  Савик Вікторію і Пронюка Євгена, які святкували своє День народження.

   На наші збори ми запросили директора школи Володимира Пронюка, який радо допоміг порадами та ідеями, націлив на основні питання, які варто висвітлювати у газеті. Спільно ми планували роботу на поточний місяць, підбили підсумок роботи за вересень. Володимир Ярославович заохочував кращі замітки про важливі події з життя школи та села подавати у районну газету "Вперед", на сайт відділу освіти, виходити на обласну пресу. Наші журналісти говорили про культуру спілкування, дружбу, підтримку і виручку. Одне із нагальних завдань перед редколегією - виготовлення буклета про сучасний стан нашої школи, термін до початку листопада..

   Ми дізналися і обговорили про подальшу роботу нашої газети і шкільного сайту. НАДІЄМОСЯ НА АКТИВНІСТЬ УЧНІВ І ТАКОЖ НА ТЕ, ЩО ВОНИ БУДУТЬ ЦІКАВИТИСЯ подіями в школі  і висвітлювати їх у своїх замітках!

 Божена ІВАСЮК, 10 клас