Print
Category: Самоврядування
Hits: 2272

   Проведено перше у цьому навчальному році зібрання лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів району. Метою заходу, що відбувся на базі Тисменицької спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів було залучення дітей до реалізації соціально-значущих програм та проектів, формування у школярів почуття особистої відповідальності за майбутнє держави та Прикарпаття. Клубовецьку ЗОШ І-ІІІ ст. представляла лідер учнівського самоврядування Тетяна Марцінко з 11 класу. Зібрання  відкрила  методист відділу освіти Марія Середюк, яка привітала шкільних лідерів та наголосила на важливості лідерських ініціатив  в учнівському середовищі, адже саме дітям, у більшій мірі, ніж їхнім наставникам,  належить провідна роль у розбудові нашої незалежної України.

 

Захід продовжився виступом шкільного парламенту Тисменицької школи. Учасники зібрання були приємно вражені креативністю та сучасним підходом тисменичан.

Про підсумки роботи за минулий навчальний рік та перспективи на майбутнє розповіла учасникам зібрання завідуюча масовим відділом Тисменицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості Мар'яна Мельниченко.

Роботу продовжили практичні психологи Маряна Волощук (Тисменицька школа), Наталя Лисак (Підпечерівська школа) та соціальний педагог Тетяна Шіляк (Тисменицька школа), які провели тренінг на визначення лідерських якостей старшокласників. 

Логічним продовженням стали вибори до Тисменицької районної Школи лідерів. За традицією, новообраний Президент склав урочисту присягу. 

Наступним етапом роботи засідання стала робота над складанням плану роботи Тисменицької районної Школи лідерів на 2017-2018 навчальний рік. Юні лідери акцентували увагу на важливості потреби у самореалізації та збереженні духовних і національних цінностей. 

Хочеться вірити, що насичений подіями день засідання надихне лідерів, які спрямовуватимуть учнівське самоврядування Тисменицького району на активні дії, реалізацію важливих акцій та проектів місцевого, районного та  всеукраїнського рівня.

Матеріал сайту Тисменицького відділу освіти