Print
Category: Самоврядування
Hits: 2153

   14 грудня  2017 року на базі Тисменицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося чергове засідання «Тисменицької районної Школи лідерів» під назвою «Учень – лідер – громадянин». Підготовка учнів до взаємодії з соціальним середовищем, до самореалізації їх як особистостей в умовах багатоманітного світу через засвоєння комплексу знань, формування відповідних компетенцій – одне із завдань Тисменицької районної школи лідерів. Засідання було розділено на три частини: «Поділись досвідом», «Поділись творчістю»  та  «Поділись настроєм».

 

   

   Під час першої, учні мали можливість почути і побачити етапи реалізації проектів, переможців районного етапу обласного конкурсу «Я – громадянин України», а саме: «Від історії рідного краю до історії України» (Старокривотульська ЗОШ I-III ступенів) та «Не поспішай! Збережи життя» (Тисменицька спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивчення окремих предметів). Цим самим діти продемонстрували свою активну громадянську позицію, яка в їхньому майбутньому  стане необхідною для ефективної участі у житті громади. 

Друга частина – «Поділись творчістю» сподобалась дітям не менше, адже тут вони були всі задіяні у творчій арт-майстерні, де для них був проведений майстер-клас по виготовленню новорічно-різдвяних листівок під керівництвом Наталії Щербанюк, керівника гуртка та Мар'яни Мельниченко, завідуючої масовим відділом Тисменицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

На завершення заходу лідери учнівського самоврядування Тисмениччини відвідали відділ освіти районної державної адміністрації, де привітали працівників з прийдешніми святами та вручили листівки, подарувавши новорічно-різдвяний настрій усім присутнім. 

Захід не залишив нікого байдужим. Лідери знайшли багато цікавого для себе, надихнулися новими ідеями. Спілкування з іншими лідерами надає багато досвіду, розвиває комунікативні якості, які важливі для сучасного лідера. 

   Нашу школу представляла голова учнівського комітету Тетяна Мацінко з 11 класу.

Сайт відділу освіти