Print
Category: Самоврядування
Hits: 1925

   08 лютого 2018 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи було проведено чергове засідання Тисменицької районної Школи лідерів. Представником від Клубовецької школи була Тетяна Марцінко (11 клас), голова учнівського комітету. В рамках даного засідання та проекту Тисменицького шкільного парламенту «Не поспішай! Збережи  життя!» учні провели профілактичну акцію «Життя дорожче за швидкість!» щоб ще раз нагадати водіям транспортних засобів до чого може призвести перевищення безпечної швидкості руху та неувага за кермом, привернути їх увагу до проблем сьогодення у сфері безпеки дорожнього руху. 

 

 

   Даний захід проходив на площі біля Народного дому м. Тисмениця. Місце було обрано не випадково, адже це – центральна частина районного центру. Рух транспорту тут доволі насичений, більшість пасажирського транспорту рухається саме цим шляхом у місті. Тому для того, аби привернути увагу якомога більшої частини учасників дорожнього руху до проблеми перевищення встановленої швидкості руху як в населених пунктах, так і поза їх межами, лідери  вийшли сьогодні для проведення даного заходу. 

Безпеку дітей та допомогу у проведенні профілактичного заходу забезпечували інспектори ювенальної превенції Тисменицького відділу поліції Андрій Мельник та Леся Долинська. Учні переконані, що кожен водій має виконувати Правила дорожнього руху, бути уважним та обережним за кермом. Саме цим він може зберегти своє життя та життя інших учасників дорожнього руху. Про це вони і розповідали водіям транспортних засобів, яких зупиняли інспектори.  До того ж водії самі зупинялися і цікавилися акцією та метою її проведення. Просто перехожі також зацікавлено спостерігали та зупинялися  для того щоб вислухати  молодих людей.

Проблема з перевищенням швидкості завжди була і залишається однією з основних причин скоєння дорожньо-транспортних пригод. Досить часто в таких аваріях гинуть люди, які опинилися не в тому місці і не в той час. Водії переконані, що такі акції потрібно періодично проводити аби нагадати усім учасникам дорожнього руху, що життя потрібно берегти.

Матеріал сайту відділу освіти