11 квітня 2018 року лідери учнівського самоврядування Тисмениччини побували у гостях в лідерів учнівського самоврядування Тлумацького району. На базі Обертинського ліцею наші лідери стали учасниками інформаційно-просвітницької акція, що відбувалася в рамках реалізації екологічного проекту «Менше сміття – краще життя». Його основною метою було привернути увагу молоді до проблем забруднення навколишнього середовища та змінити звичну побутову поведінку сучасності – засміченості; з’ясувати як впливає погана екологія на здоров’я людини та знайти шляхи подолання проблеми у наведенні належного порядку в організації збору і переробки побутових відходів. 

 

 

   Захід був проведений з ініціативи громадської організації «Громадський центр «Еталон» та Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА при співпраці департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА.

   З вітальним словом до учасників заходу звернулася Тетяна Семенюк, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти та роботи з інтернатними закладами департаменту освіти, науки та молодіжної політики.

   Під час тренінгових занять лідери учнівського самоврядування та їх координатори працювали над екологічним проектом. Подані на фліпчартах пропозиції по усуненню сміттєзвалищ, що знаходяться на прибережних смугах біля доріг, громадських місцях та біля закладів торгівлі, так як вони несуть безпосередню загрозу здоров’ю населення, будуть мати своє продовження в рамках реалізації проекту. 

   Сподіваємося, що практичне втілення проекту згуртує нашу молодь у справі покращення екологічної ситуації на Прикарпатті і матиме широкий суспільний резонанс.

Матеріал сайту відділу освіти