Print
Category: Самоврядування
Hits: 6173

    "Як ви провели зимові канікули?» – таке експрес-опитування провела ініціативна група учнів 9 класу під орудою Іванни Волошин для учнів 4-9 класів. За одну перерву було опитано 52 учні. Оцінку 12 балів цьогорічним зимовим канікулам поставили 60,3 % опитаних учнів, 9-10 балів – 26,4 % респондентів, лише декілька учнів розділили оцінки між 8-1 балів до розгубленого «незнаю». Колядувати цього року ходило – 67,7 %, у Вертеп – 20,3%, в Маланку – 14,2%. Найбільше радості на канікулах учням принесли: сніг, гості, поїздки до рідних, можливість добре виспатися та улюблені заняття.

Мої зимові канікули

   Найщасливіші спогади залишають канікули. Саме слово «канікули» – веселе, і я з нетерпінням чекаю їх. А ці зимові канікули тривали майже місяць. Хоча вони коротші за літні, але яскраві і незабутні. А все тому, що вони припадають на улюблені свята: Новий рік та Різдво. На Святий вечір я ходила зі своєю однокласницею щедрувати. Було дуже весело.

Зимові канікули дають змогу відпочити від навчання, присвятити час улюбленим заняттям. Різдво було зі снігом. На вулиці усе біле: здається, ти попав у інший вимір. Так гарно навкруги, можна покататися на ковзанах чи лижах, можна з’їхати з гірки, погратися в сніжки. Я з друзями ліпила бабу снігову.

Шкода, що канікули скоро минають. Але ці яскраві враження допомагають у навчанні.

Павлюк Анна, 6 клас

Мої канікули

   Новий рік розпочався зимовими канікулами. Я їх провела цікаво, просто чудово. Сподіваюся, що всі учні також. Я дуже співчуваю родинам, які втратили своїх близьких і не змогли зустріти Новий рік цілою родиною. Напередодні Нового року я зі своєю сестричкою прибирали ялинку. Рік зустріли чудово. Трохи жаль, що було мало салютиків.

Потім прийшли Різдвяні свята. Перше свято – Різдво, 7 січня. Я колядувала, несла в кожну хатину звістку, що Ісус Христос народився. Потім прийшов Старий Новий рік, 14 січня, по селі ходила Маланка. Це так весело. А на другий Святий вечір ми щедрували. Я дуже сильно люблю щедрувати, тому що лунають багато пісень, щедрівок і колядок. Завершило свято Водохреща, Йордан, яке святкується 19 січня. Ми святили воду, вона має цілющу силу. Так скоро минули це свята і почався другий семестр навчання у школі. Мені подобається січень тому, що він сповнений веселими святами.

Турик Марія-Анна, 5 клас