Print
Category: Ціннісне ставлення до праці
Hits: 2616

   27 лютого наші школярі Арсен Галайчук, Валентин Досюк з 6 класу, Євген Пронюк з 7 класу та вчитель інформатики, директор школи Володимир Ярославович Пронюк побували у центрі науково-технічної творчості учнівської молоді м. Івано-Франківська. Арсен та Валентин ділилися враженнями про поїздку у класі. А я вирішила більш детальніше довідатися у директора школи Володимира Ярославовича. "Ми брали участь у майстер-класі, який проходив на базі комп’ютерних лабораторій Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Майстер-клас проводила науковець університету Олеся Овчар, яка відома нашій школі як талановита дитяча поетеса та письменниця.

 

   Темою майстер-класу було створення ігрових програм у середовищі Scratch (Скретч). Пані Олеся цікаво та доступно розповіла про основні етапи створення програмних продуктів від ідеї та сценарію, до їх поширення. А ще учасники мали змогу у короткий час створити свою власну, креативну розробку. Олеся Овчар заохотила учасників до міжнародної та вітчизняної онлайн-спільноти розробників програм у середовищі Скретч, такзваних "скретчиків", а також анонсувала проведення обласного турніру із Scratch серед школярів, який прохродитиме у березні-квітні цього року. Майстер-клас виявився цікавим і корисним для учнів та вчителів. Дякуємо пані Лесі Овчар та неодмінно чекаємо чергової зустрічі," - радо поділився враженнями та заохотив до вивчення програмного середовища Scratch Володимир Ярославович.

   Дякую за інтерв'ю Володимиру Ярославовичу і хочу сказати, що сьогодні на уроці інформатики друга група нашого класу вже придумувала сцеарії для програмування у Scratch. Певно скоро побачимо нові мульфільми, створені нашими школярами!Підморгує

Юстина САМБОРСЬКА, 6 клас

Автор світлини Адріана ТУРИК, 6 клас