Print
Category: Ціннісне ставлення до праці
Hits: 3182

   З 21 по 25 листопада в нашій школі тривала виставка творчості наших учнів. Кожен клас представив роботи , виготовлені своїми руками, на окремих столах. Такі виставки організовуються щороку. Цьогорічна вражає кількістю представлених робіт, багатством вишивки, особливо вишитих образів. Учні вишивають як нитками, так бісером. Ваблять очі різноманітні яскраві роботи з паперу: композиційні аплікації, відкритки, квіти. Поряд з ними учнівські малюнки, обереги, різноманітні вази, годинники, звірята з шишок та багато цікавого краму.

Виставка багата, яскрава — чудова! Великою приємністю для учнів стала виставка робіт учителів. Вони довідалися, що образи та картини вишивали Татарин С.В., Пронюк Г.Т., Проценко О.П., Самборська Н.Б.. А мальовані образи роботи вчительки Карпів Г.Р.

                Павлюк Діана

ВИСТАВКА 4 КЛАСУ

   Коли ми дізналися, що у четвер буде виставка творчих робіт, то принесли з дому різні вишивки, картини, малюнки, зроблені своїми руками. Ми гарно оформляли свій стіл. І кожної перерви ми швидко бігли дивитися на виставку. Там були різні витвори мистецтв. Все було дуже красиве. Моя однокласниця Кохман Тетяна принесла вишиту картину і малюнок. А ще ми разом виготовили квіти, лебедя, тарілки та багато іншого. Мені дуже сподобалася виставка творчих робіт!

Шешурак Богдана, 4 клас

21 листопада у Клубовецькій школі відбулася виставка творчих робіт учнів та вчителів нашої школи. На виставці були представлені вишиті образи і картини, малюнки, паперові роботи. Ми переконалися, що наша школа має багато талановитих дітей. Ця виставка сподобалася всім.

 Бойко Юлія 7 клас

НАША ТВОРЧІСТЬ

У нашій школі проходила виставка ручних робіт учнів. Вона проходила з 21 по 25 листопада 2013 року. На цій виставці були представлені роби 1-11 класів та дошкільної групи “Сонечко”. У кожному класі були різні роботи. Учні 8 класу виставили свої вишивки. Їх вишивали Пронюк Надія (бісером), Шешурак Юлія, Грималюк Діана (нитками). Мені дуже сподобалася ця виставка тим, що усі могли побачити, які талановиті діти є у нашій школі. Думаю, виставка сподобалася усім, хто її побачив. У нашій школі є багато талановитих дітей, ми маємо чим пишатися. Хочу щоб такі виставки відбувалися щороку.

Шешурак Юлія, 8 клас

У нашій школі відбувся конкурс робіт. Я брала участь також. На конкурс я зробила соняшник із різних круп. Пелюсточки були із кукурудзяної муки, стебло і листочки з гороху, а серединка — з листочків чаю. На конкурсі було багато цікавих композицій.

Стецюк Ілона, 2 клас

Я приніс машинку, зроблену з конструктора. Назвав машину  “BNW”. У вільний час я люблю майструвати із  “Лего-сіті”.                                   

Кульков Богдан

Я виставила свою творчу роботу — тарілку. Вона зроблена з кольорового паперу та картону. Зверху тарілку я розклеїла різнокольоровими квітами. Для прикрас використала блиск.            

Павлюк Тетяна

Моя творча робота —”Ангелики”. Я вишила їх бісером, десятьма кольорами. Моя мама вишиває бісером ікону і я теж захотіла попробувати. Батьки подарували мені схему вишиття на день народження і під час канікул я їх вишила.                  

     Вовк Ангеліна

На кожному уроці праці ми робимо щось нове і цікаве. І кожного разу ми беремо на урок новий матеріал: то ліпимо з листя дерев, картону, кольорового паперу, насіння, Але одного разу вчителька сказала принести кольорові нитки. Ми робили грибочок, на другий уроками робили коника. Робота виявилася дуже важка але цікава. Ми ніколи не працювали з нитками, тому дуже цікаво випробувати щось нове.

Палагіцький Олег, 2 клас

МІЙ АНГЕЛИК

Минулого тижня у нашій відбулася виставка дитячих робіт. Я принесла вишитий образ “Ангелик”. Я вірю в Бога.  Свого Ангелика вишивала бісером.  Я знаю, що Ангелики є поруч з нами.

Мій Ангеле святий,

Небесний друже мій,

Веди мене до Бога,

Бо це — моя дорога!

Щодня мене пильнуй,

Від зла завжди рятуй,

Я хочу свято жити,

І Богові служити.

Анастасія Ткачук, 2 клас

Я СКЛАВ АВТОМОБІЛЬ

   Мені дуже подобається робота з конструктором. Дуже цікаво дізнаватися про нові автомобілі. От недавно я зробив новий автомобіль з назвою Фольсваген. З конструктора я складаю різні  автомобілі, мотоцикли, квадроцикли, літаки та інші моделі.

Гудзовський Ярослав

СОНЯШНИК

   Моя творча робота — соняшник. Я взяв картон і намалював соняшник. Потім взяв потрібні крупи за кольором. Я вибрав зелений колір — горох, жовтий —  кукурудзяні крупи, а середнику  - з гречки. Потім взяв клей і почав приклеювати. Так у мене вийшов соняшник. Він мені сподобався.   

Федорчук Андрій