Я дуже люблю уроки ручної праці. Ми робимо інтересні речі. А наша вчителька Марія Василівна допомагає нам. Вона хоче передати нам багато знань і навиків. Ми виготовляли ляльки своїми руками. Щоб виготовити ляльку необхідно мати: кусок білої тканини, нитки білі і коричневі, ножиці та фломастери.  Виходить дуже красива лялька. Ми виготовляли ялинкові прикраси, різні квіти, блокноти навіть мобільні телефони. Набуті знання на уроці ми повторюємо на групі продовженого дня. З своїми вихователями ми робимо різні подарунки ручної роботи. Наприклад, недавно ми робили дуже красиві валентинки.

Коли ми їх робили, вони виглядали некрасивими, а коли завершили роботу – вони були кращі за всі. Це були сердечка з квітами, які підпиралися і стояли на столі, як сувеніри. Я дуже люблю уроки ручної праці.

Шешурак Богдана, 4 клас.

   Я дуже люблю залишатися на групу продовженого дня. Ми там робимо своїми руками цікаві речі. Нас різному і корисному вчить Галина Романівна. Наприклад, ми виготовляли ялинкові прикраси з кольорового паперу, робили валентинки, різні іграшки. Найбільше мені подобається робити з салфеток та гофрованого паперу квіти.

Турик Марія-Анна, 4 клас

Урок трудового навчання

Робота з кольоровим папером дуже до вподоби дітям. Вони виражають кольорами свої почуття, передають світ своїх захоплень і стан душі. Цікаво спостерігати за ними, як учні натхненно працюють над завданням. Як люблять квіти і квітучу вроду землі, як придивляються і запам"ятовують пелюсткові суцвіття і намагаються відтворити їх у папері.

А ще вони радо діляться своїми враженнями.

"Мені подобаються уроки трудового навчання. Особливо ті, на яких ми працюємо з кольоровим папером. Найбільше сподобався урок на якому ми робили аплікацію “Весняні квіти”.

Самборська Юстина,2 клас.

"Я зробив вазу з квітами. Цю аплікацію я подарую мамі. Я використав жовті, сині, голубі і рожеві кольори, вони мені дуже подобаються".

Рев"юк Сашко, 2 клас