1Запобігти. Врятувати. Допомогти.

15 березня 2011 р. наша школа приймала гостей. До нас завітали представники небезпечної професії — рятувальники. Вони провели акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, яка засвідчила, що учні обізнані в питаннях попередження і реагування на надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру.

     Свої знання  з вищезгаданих питань школярі мали змогу проявити під час вікторини. Особливо активними були учні 6 класу. Тому не дивно, що серед переможців двоє шестикласників (Антошків Олег і Павлюк Назар) та семикласниця Рудик Наталія. 1Наступний конкурс—якомога швидше одягнутися в одяг пожежників — краще сприйняли учні старших класів. Найспритнішими виявилися Пронюк Роман (10 кл.), Шевчук Степан (9 кл.), Атаманюк Іван (9 кл.).
    1 До речі акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти” в Клубовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проводиться не вперше. Школярі сприймають такі візити дуже позитивно, спостерігається велика зацікавленість молодших школярів, а старшокласники мають чергову можливість задуматися над вибором майбутньої професії. Тому надіємося, що організація таких заходів ввійде в традицію нашої школи.
                       Галина ПРОНЮК, вчитель